Опис Технічна специфікація Калькулятор витрати
Бейц Wood Lasure

Бейц-Морилка Wood Lasure

  • 0,25 л -  --- грн.
  •   0,5 л -  --- грн.
  •      1 л -  --- грн.
  •   2,8 л - --- грн.
  •    10 л - --- грн.

Палітра

Залишити заявку

Морилка для деревиниСтворюйте колірні акценти

Уміння створювати цікаві варіанти гри кольору у оформленні прямим чином впливаює на сприйняття людиною будь-якого дизайнерського й архітектурного рішення. Завдяки вдалому поєднанню відтінків кольору, світла й тіні ми отримуємо відчуття затишку, задоволення та насолоди від навколишньої краси. Й навпаки, якщо навіть обстановка цілком зручна й продумана, але колірне рішення в деталях невдале - з'являється відчуття дискомфорту. Отже щоб дизайн не здавався одноманітним і набридливим, в його оформленні використовують різні матеріали й кольори.

Цей же принцип справедливий і в дерев'яному оздобленні, неважливо внутрішньому або зовнішньому. Тож, якщо з якоїсь причини у вас немає можливості в оформленні поєднувати темні й світлі породи дерева та відмінні за фактурою матеріали, на допомогу приходять бейци або морилки.

Форма: Wood Lasure - це склад що містить лляну олію, розчинник, пігменти, й корисні поліпшуючі добавки.


бейц для дерева Універсальний засіб для будь-чого з будь-якої деревини

Призначення: Бейц-морилка Wood Lasure призначена для додання бажаного відтінку будь-якого дерев'яного виробу з будь-якої породи дерева, неважливо листяної або хвойної. Це можуть бути дерев'яні меблі, панелі, підлога, вагонка й блок-хаус, паркет, шпон, двері й вікна, також безліч виробів, прикрас та іншої домашньої всячини ...


Властивості:чудові властивості бейца Wood Lasure пояснюються вдалим поєднанням різних функціональних компонентів на масляній основі. Тому морилка Wood Lasure не піднімає ворс (як це властиво водним та спиртовим морилкам) і не залишає занадто темних пігментних плям. Поверхня, оброблена Wood Lasure має рівномірніший відтінок на поверхні, м'які природні кольори. Бейц Wood Lasure глибоко проникає в волокна деревини й навіть має базові захисні властивості від зволоження. Він не утворює плівки та не полімеризується. оброблену цією морилкою поверхню можна покривати як маслом, так і лаком.

Випробуйте захист природних матеріалів та чудові естетичні якості нашої продукції!