Опис Технічна специфікація Калькулятор витрати
«Optima Interior comfort» - Акрилова інтер'єрна фарба вологостійка

Багатоцільова поліакрилатна водна дисперсія стійка до миючих засобів

УВАГА! ціна фарби вказана без колірування! Оформляючи замовлення:

  1. Виберіть бажаний номер кольору з Палітри RAL
  2. Вкажіть його в поле коментаря
  3. Після оформлення замовлення, ви отримаєте рахунок з повною його вартістю

    Залишити заявку
    327.00 ГРН

ПРИ-красить будь-який інтер'єр вашого будинку або квартири!

Ідеальне поєднання ціна-якість! Фарба «Optima Interior comfort» є водорозчинною, водо-дисперсійною фарбою для стін і стелі із середнім експлуатаційним навантаженням, що дозволяє вологе прибирання з використанням побутових миючих засобів.

Форма: Біла густа водна дисперсія.

Властивості: фарба «Optima Interior comfort» - це поліакрилатна композиція, яка створює рівномірний фарбуючий шар, з матовим ступенем блиску й чудовим зовнішнім виглядом. Як і більшість якісних акрилових дисперсій вона паропроникна. Фахівці присвоїли «Optima Interior comfort» 3-й клас зносостійкості, за ДСТУ EN 13300:2012, якого цілком достатньо щоб проводити періодичне вологе прибирання і використовувати, під час нього, побутові миючі засоби без абразивних добавок.


Інтер'єрна фарба для стін і стеліЧудово виглядає на будь-якій поверхні в будинку

Призначення: Інтер'єрна фарба для стін та стелі «Optima Interior comfort» призначена для фарбування всіх мінеральних поверхонь, як бетон, цемент, цегла, штукатурка, шпаклівка. Вона чудово пристає на органічні основи, такі як вінілові, флізелінові скловолокняні шпалери й панелі, пінополістирольні і деревоволокнисті плити та багато іншого.

Пофарбовані «Optima Interior comfort» поверхні витримують середнє експлуатаційне навантаження. Нею фарбують в будь-яких житлових і нежитлових приміщеннях де час від часу необхідно проводити вологе прибирання з застосуванням миючих засобів. Це можуть бути гардероби, коридори, передпокої, звичайно ж, спальні й вітальні, а також кабінети, бібліотеки, їдальні тощо.


Пастельні відтінки в інтер'єріПрофесіоналам сподобається, клієнти будуть задоволені!

Маючи відмінну укривність, дана інтер'єрна фарба витримує багаторазове ремонтне перефарбування без видалення попередніх шарів, вона легко й рівномірно вкриває поверхню й добре приховує дрібні її дефекти.

Високі естетичні властивості акрилової фарби «Optima Interior comfort» та її універсальність, зручність в роботі з нею та довговічність, світлостійкість цього покриття, все це робить її ідеальним вибором для широкого кола професіоналів і споживачів.