Опис Технічна специфікація Калькулятор витрати
«Optima Interior Premium» - зносостійка, водостійка, матова

«Optima Interior Premium» - фарба для будівництва та ремонту матова 1 клас зносостійкості

УВАГА! ціна фарби вказана без колірування! Оформляючи замовлення:

  1. Виберіть бажаний номер кольору з Палітри RAL
  2. Вкажіть його в поле коментаря
  3. Після оформлення замовлення, ви отримаєте рахунок з повною його вартістю

    Залишити заявку
    617.00 ГРН

Optima Interior Premium — Винятковий зовнішній вигляд і зносостійкість!

Матова фарба для стін і стелі
Якщо ви шукаєте якісне покриття з високим рівнем естетичних властивостей, і тривалою експлуатаційною стійкістю в житлових, офісних, торгово-розважальних приміщеннях, зверніть увагу на нашу матову латексно-акрилову фарбу для стін і стелі Optima Interior Premium.

Ремонт «Premium», витривалість - максимум!

фарбування різних основПризначення: Фарба Optima Interior Premium призначена для фарбування будь-яких мінеральних (цегла, бетон, штукатурка), гіпсових, паперових, скловолокнистих, вінілових поверхонь, з метою забезпечити їм відмінний зовнішній вигляд і довготривалий захист стійкий до частого миття із застосуванням миючих засобів. Optima Interior Premium призначена для експлуатації в приміщеннях з нормальною і підвищеною вологістю, тому її успішно застосовують для стін і стелі в санвузлах та ванних кімнатах, а добрий запас зносостійкості дозволяє використовувати її для активно експлуатованих приміщень, наприклад, торгових залів, салонів, клубів, кафе, барів та інших закладів громадського призначення.

Не зважаючи на професійні властивості інтер'єрної фарби Optima Interior Premium, завдяки її високим естетичним властивостям і екологічній безпеці вона є вдалим вибором для ремонту дитячих кімнат, спалень, віталень і будь-якого житлового простору в квартирах і житлових будинках.


«Premium» властивості

Властивості: Optima Interior Premium це матове декоративно-захисне покриття стійке до багаторазового миття яке має перший клас зносостійкості за ДСТУ EN 13300. Фарба добре прилипає до широкого переліку основ, має відмінну укривну здатність, приховує дрібні деффекти і мікротріщини, тримається міцно і служить довго! Наліт пилу і забруднення змиваються легко, водночас пофарбована поверхня не втрачає свого зовнішнього вигляду і привабливості.