Опис Технічна специфікація Калькулятор витрати
«Optima Interior standard» - Акрилова фарба для стін і стелі

Акрилова водно-дисперсійна фарба для будівництва та ремонту

УВАГА! ціна фарби вказана без колірування! Оформляючи замовлення:

  1. Виберіть бажаний номер кольору з Палітри RAL
  2. Вкажіть його в поле коментаря
  3. Після оформлення замовлення, ви отримаєте рахунок з повною його вартістю

    Залишити заявку
    260.00 ГРН
    Колірна база
А чи знаєте ви що: сучасні фарби для будівництва та ремонту найчастіше зроблені на двох типах дисперсій - латексної й акрилової? Якісна акрилова основа має добру світло й зносостійкість, латексна основа еластична, здатна зберегти цілісність покриття у разі різких змін температур і має гарну вологостійкість. Не зважаючи на те, що латекс та акрил, це дві різні дисперсії, все ж їх часто не розрізняють, бо на даний момент в чистому вигляді їх зустрінеш рідко.

Інтер'єрна фарбаНайкращий вибір для затишних житлових приміщень і кабінетів

Фарби для будівництва та ремонту Bionic-House це вдалі композиції які поєднують в собі найкращі властивості обох видів дисперсій з метою отримати зручне, довговічне, красиве покриття з потрібними корисними властивостями та ще й зберегти привабливу для ринку вартість.

Застосування: Латексно-акрилова матова фарба Optima Interior standard призначена для фарбування штукатурених, шпакльованих та обклеєних шпалерами стін, стель і деталей інтер'єру в приміщеннях з невисоким ступенем експлуатаційного навантаження. Дана фарба добре зарекомендувала себе в будівництві та побутових ремонтах приватних будинків, квартир, у вітальнях, спальнях, особистих кабінетах, домашніх бібліотеках і інших приміщеннях, де пофарбовані поверхні не вимагають частого миття з використанням біологічно активних миючих засобів.


Фарбує цеглу та бетонВластивості покриття і його зовнішній вигляд

Проте фарба Optima Interior standard не боїться вологого протирання й має 4-й клас зносостійкості за ДСТУ EN 13300. Вона легко лягає на поверхні, й має гарну адгезію до бетону, цегли, скловолокна, пінополістирольних плит, фанери, дерево-стружкових і деревоволокнистих плит.

Форма: Біла густа водна дисперсія.

Властивості: Фарба Optima Interior standard має якісну укривну білу основу. Вона добре приховує дрібні дефекти поверхні, не підтікає, з нею легко працювати. Optima Interior standard довго не зблідає під сонцем, утворює паропроникне покриття, стійке до вологого протирання. Фарба призначена для внутрішніх робіт і оформлення інтер'єрів, тому практично не має запаху. Її матова поверхня, з високими естетичними властивостями, легко забарвлюється широким спектром відтінків системи RAL.