Опис Технічна специфікація Калькулятор витрати
Лак фасадний для каменю на органічній основі

Ефект мокрого каменю!

Залишити заявку
739.00 ГРН
Ступінь блиску

Ми іноді захоплюємося красою різнокольорових каменів на морському березі, але варто їм висохнути - ці живі яскраві відтінки зблідають і втрачають вигляд. Природний граніт та мармур полірують щоб підкреслити лоск та розкіш вигляду, та коштує це не дешево, а колотий камінь та піщаник і так виглядають досить не погано але мокрими - вони особливо гарні.

Обработка - Мокрый Камень

Щоб зберегти свіжість блиску й глибокий колір природного каменя, мармуру, піщанику, а також стилізувати штучний мінеральний матеріал бетон, цеглу, колотий камінь, та ін. - пропонуємо використовувати для обробки « Лак фасадний для каменю » на органічній основі.

Властивості фасадного лаку по каменю:
  • Захищає камінь від впливу вологи й збільшує термін його служби
  • Стійкий до УФ-випромінювання
  • Утворює тверду, еластичну, прозору, глянсову, атмосферостойкую, пропускну плівку
  • Сприяє самоочищенню, й запобігає утворенню грибка, моху й цвілі
  • Швидко сохне й здатний витримувати розширення й скорочення основи
  • Для внутрішніх і зовнішніх робіт

Лак по камню на разных поверхностяхПризначення: лак для каменю з легким мокрим ефектом, використовується для покриття тротуарної плитки, фасадів з цегли, бетонних підлог, панелей з штучного каменю, композитних матеріалів, щоб надати поверхні блиск і глибину кольору. Фасадний лак для каменю добре підходить для гідрофобізації й забезпечує самоочищення мармуру, граніту, піщанику, черепиці, бетону, цегли, підвіконь з натурального каменю, азбестоцементних плит та інших пористих будівельних матеріалів.

Рекомендовано для гідрофобізації фасадів житлових будинків, промислових споруд, для самоочищення й збереження пам'яток архітектури та скульптурного мистецтва. Можна обробляти шліфовані, термооброблені й природні мінеральні колоті поверхні. Може використовуватися для бетону, цегли, клінкеру, штукатурки, штучного каменю та ін.

Гидрофобизация кирпича