Опис Технічна специфікація Калькулятор витрати
Вогнебіозахистна обробка для дерева «Firebio impregnation»

Просочення вогнезахисне - для дерев'яних конструкцій

Залишити заявку
570.00 ГРН

Форма:Рідкий, готовий до застосування водний розчин. Прозоре просочення від білого до світло-коричневого кольору. Покриття забезпечує першу (1!) Групу вогнезахисної ефективності згідно з ГОСТу 16363-98.


Якісна обробка універсального призначення

Вогнебіозахисне просочення для дерев'яних конструкцій, експлуатованих в житлових, виробничих та громадських приміщеннях з неагресивним середовищем.


огнезащитная пропитка

Вогнебіозахисні склад повністю відповідає вимогам ДБН В.1.1-7-2002 "Пожежна безпека об'єктів будівництва". Він годиться як для індивідуального побутового, так і для промислового застосування.


Екологічно безпечний

Властивості:протипожежне просочення створює для основи надійну перепону від займання й горіння, а також знижує ризик біоураження грибком та цвіллю.

Обробка антипіреном Firebio impregnation від Bionic-House забезпечує деревині 1-у групу вогнезахисту згідно з ГОСТ 16363-98. матеріал робиться трудногорючим, нездатним горіти самостійно (вимоги ГОСТ 30219-95), полум'я не поширюється на його поверхні.

Даний продукт не тільки перешкоджає горінню й займанню, але й сприяє зниженню димоутворення будучи помірно токсичним за стандартом ГОСТ 12.1.044-89.

Це повністю екологічно безпечний засіб на фосфатно-сольовій основі. Висихаючи не утворює висолів, є важко-вимивним й не викликає сильної корозійної активності.


Механізм захисту


действие огнезащитной пропитки

у разі активного впливу полум'я, оброблена вогнезахисним просоченням деревина обвуглюється не підтримуючи горіння. Фосфатносільовий компонент перешкоджає заглибленню температурної реакції у деревину утримуючи її на поверхні й зменшуючи димоутворення. При усуненні джерела вогню процес загасає не поширюючи полум'я поверхнею та не підтримуючи його самостійно.


Переваги

  • Вогнезахист 1-ї групи навіть втиранням пензлем
  • Не висолюється
  • Після обробки дерев'яна поверхня важкоспалювана й важкозаймиста знижує димоутворення
  • Є ефективним засобом захисту дерева від грибка й цвілі
  • Чудова адгезія до деревини

Увага!Використання фарб та лаків на водній основі по поверхні обробленій фосфатно-сольовими засобами не допускається!