Опис Технічна специфікація Калькулятор витрати
Вогнезахисна фарба для дерева «Fireproof coating»

Фарба антипірен для дерева

Залишити заявку
1253.00 ГРН

Форма: Готова до використання водна дисперсія.


огнезащитнst материалы - Bionic-house

Призначення: Вогнестійка фарба для внутрішніх робіт, виробництва компанії Біоник-Хаус, призначена для довготривалого захисту дерев'яних конструкцій крівлі, стропіл, обрешетувань, міжетажних перекриттів, балок і інших виробів з дерева. Украй необхідна в приміщеннях, де зберігають або виробляють матеріали, що легко займаються і є ризик виникнення пожежі.  Наприклад, на деревообробному виробництві, в бібліотеках, архівах, музеях, картинних галереях або де розміщені опалювальне і кухонне устаткування, печі, каміни і можливий контакт з відкритим вогнем або існує високий ризик займання і поширення вогню по дерев'яній обробці або дерев'яним конструкціям.

Дане покриття підходить для обробки тари транспортування і пакування вибухонебезпечних і легкозаймистих продуктів, а також елементів і вузлів машинобудування, упакованих з використанням паливно-мастильних матеріалів.


Властивості: Сучасний композиційний склад вогнезахисної фарби інтумесцентного (що спучується) типа "Fireproof coating" відноситься до антіпіренам 1-ої групи ефективності. Забезпечує довготривале протипожежне покриття для будь-якої дерев'яної поверхні.  Фарба добре лягає на пиляну, стругану, шліфовану деревину і має прекрасні адгезійні властивості. Термін ефективності покриття може складати від 10-25 років, залежно від умов експлуатації приміщення, наявності перепадів температури і дії ультрафіолету і сонячної радіації.

Фарба-антипірен компанії Біоник-Хаус не викликає корозії металевих предметів, є важкогорючою по ГОСТ 12.1.044-89, має помірне димоутворення і помірну токсичність продуктів горіння.

Механізм захисту

огнезащитная краска - антипирен

При дії відкритого вогню і нагріванні, вогнезахисна фарба спучується і утворює товстий шар пенококса, який тривалий час утримує температуру на поверхні, що обвуглилася, не підтримуючи горіння і не даючи температурі проникнути крізь затверділу піну. При видаленні джерела вогню покриття само затухає.


Переваги

  • Вогнезахисна фарба для дерева виробництва Біоник-Хаус - це надійний і довготривалий матеріал високої якості, відповідаючий всім сучасним стандартам вогнезахисної ефективності і екологічної безпеки.
  • Має тривалий вогнетривкий ефект. Не втрачає протипожежних властивостей від 10 до 25 років, прекрасна адгезія і вбираність в дерево, довговічність покриття.