Опис Технічна специфікація Калькулятор витрати
Вогнезахистне просочення  БС-13 суха суміш

Вогнезахистний матеріал для дерев'яних конструкцій

Залишити заявку
114.00 ГРН
Палітра БС-13

Форма: Вогнезахисна водорозчинна суміш для внутрішніх робіт. Для готового розчину розвести концентрат з розрахунку 1 кг на 10 літрів води.


Суха суміш для вогнезахисної обробки дерев'яних поверхонь

Добре знайома багатьом по багаторічному досвіду використання, водорозчинне просочення-антипірен БС-13, виготовлене на підприємстві Біоник-Хаус. Для тих, хто має використовувати матеріали затверджені державними нормами і правилами.


Призначення: Склад призначається для вогнезахисту дерев'яних конструкцій, експлуатованих усередині житлових, виробничих і суспільних приміщеннях з неагресивним середовищем. Переводить деревину в групу трудногорючих матеріалів, захищає від цвілі, грибка, комах.


Екологічна безпека згідно ГОСТ

Властивості: Згідно ГОСТ 28815-96, розчини вогнезахисні для деревини БС-13 мають 7-й клас біозахисту, що дозволяє захистити від цвілі, появи і зростання грибка, а також від гниття дерева. Не має запаху і не горючий. Вогнезахисна речовина БС-13 зберігає структуру деревини і не заважає фарбуванню, лакуванню, склеюванню, крім того, не змінює колір деревини. Відповідає ГОСТ 28815-96.