Технічний опис продукту |
 |
Підготовка поверхні:
|
Деревину очистити від кори, забруднень і старих фарб. Дерево ретельно оглянути, уражене руйнівним грибком повністю видалити і не використовувати.
|
Розведення концентрату та нанесення:
|
розвести водою 1кг/9л води. Інструмент: пензель, валик, розпилювач, метод: занурення або змочування. Один шар – базовий захист, для довготривалого захисту- два або три шари, залежно від сфери застосування та вологості деревини. Кожен наступний шар після висихання попереднього в продовж 12-14год.
ВАЖЛИВО: ретельно обробити поверхні зрізів. |
Розхід:
|
1 л концентрату, розведеного в 9л води, вистачає на 50м².
|
Роздрібна товарна ємність: 1л, 5л.
|

|
Термін дії захисту:
|
в екстер’єрі: від 10 років. В інтер’єрі необмежений.
|
Умови нанесення:
|
за температури від +5..+35°С.
|
Умови зберігання:
|
Зберігати антисептик необхідно в оригінальній, щільно закритій тарі в недосяжних для дітей місцях, окремо від продуктів харчування, напоїв та кормів, при температурі від +5°С до +25°С.
|
Термін зберігання:
|
24 місяці від дати виготовлення
|
Склад:
|
суміш активних цільових антисептиків, вода, октилизотиазолон і четвертинні амонієві з'єднання.
|
Заходи безпеки:
|
використовувати засоби індивідуального захисту органів дихання, шкіри рук та очей. Не застосовувати для деревини, що має прямий контакт з продуктами, кормами та питною водою, а також для обробки деревини, що використовується для виготовлення дитячих товарів та іграшок. Використовувати антисептик тільки за прямим призначенням.
|
Произведено в Украине: |
Производитель: ООО «Научно-Производственное Предприятие «Бионик Хаус»
|