Олії для обробки деревини, терасні олії

За що віддають перевагу захисту оліями

Це екологічно, красиво, просто та недорого.

Екологічно й красиво

Крім іншого це універсальний і простий засіб обробки дерев'яного оздоблення, виробів та покриттів. Жодна фарба, лак або захисний засіб не можуть похвалитися таким ступенем екологічної безпеки й відсутністю алергічних реакцій як у олій.

Якщо ви вважаєте що краса у природності кольору й бажаєте зберегти зовнішній вигляд не втручаючись у відтінки створені природою, тоді ви знайшли те що потрібно.

Розкажіть нам що ви хочете промаслити вказавши контактні дані і ви отримаєте вичерпну консультацію та найкращу пропозицію з тих що є на ринку

Серед захисних олій для догляду за деревиною НВП Біонік Хаус пропонує три групи за призначенням і властивостями:

  • Для внутрішніх робіт
  • Для зовнішніх поверхонь і дерев'яних виробів
  • Та універсальна олія для внутрішніх і зовнішніх робіт а також садових меблів

 

Для захисту зовнішніх дерев'яних речей, меблів, огорож, терас і помостів фірма "Біонік Хаус" радить використання терасної олії з додаванням антисептика щоб уникнути зараження м'яких порід деревини - таких як ялина, сосна, модрина - цвіллю або грибком.

А для ефективнішого захисту дерева від вигоряння від сонячних променів - наприклад на південній стороні будівлі або на відкритому місці у дворі - ми радимо тоновані масла стійкші до впливу ультрафіолету.

Просто та недорого

Навряд чи ви знайдете засіб невибагливіший до підготовки поверхні як олія. Для оновлення покриття поверхню досить помити від пилу, висушити і все - можна обробляти. Для роботи підходить звичайний малярський пензель, щітка або навіть шматок тканини - що не залишає ворси, якщо під рукою не виявилося - нічого кращого.

Захист за допомогою олії - то є найшвидша обробка. Досить купити банку нашого терасного масла Bionic House та обробити відкриту поверхню. Однак щоб ефект був тривалішим ми радимо перш просочити за наступною системою

Обробка маслом
1. Ґрунтувальний антисептик Organic Protekt або Organic Protekt Oil (на нову раніше не фарбовану поверхню або очищену до голої деревини) 1 шар
2. Терасна олія Bionic-House (у тонованому вигляді) 2 шари
Вариант2
1. Ґрунтувальний антисептик Base Imregnate (на нову раніше не фарбовану поверхню або очищену до голої деревини) 1 шар
2. Терасна олія Bionic-House (готові кольри) 2 шари

Залишилися питання? - Ми будемо раді вам допомогти щоб надати консультацію
- телефонуйте прямо під цим рядком