Опис Технічна специфікація Калькулятор витрати
Олія для терас «Strong»

Терасна олія на основі лляної

Залишити заявку
328.00 ГРН
Палітра для Террас
Колірування за «Палітрою для терас» ⇓ (60грн/л) входить у вказану вартість товару.

wood-antiseptic Пречудовий засіб для вашої дерев'яної тераси. Легко оновлюється, не вимагає складної комплексної підготовки. Ефективний проти утворення цвілі, грибка й личинок шашеля оскільки має антисептичну дію. Виділяє текстуру дерева, надає бурштиновий відтінок - приємний на дотик.

Підходить для обробки раніше промаслених м'яких порід деревини (сосна, ялина, кедр, модрина) і деревини з глибоким просоченням.


Форма:Лляна олія з покращуючими антисептичними добавками.


Призначення:Для захисту й декоративного оздоблення терас, платформ, сходів, містків та інших дерев'яних поверхонь. Виготовлено на основі лляної олії, завдяки чому волога легко виходить з деревини без утворення здуття покриття


wood-antisepticПерешкоджає проникненню вологи

Властивість:Наявність алкідно-уретанових сполук і добавки покращують витривалість до стирання, підвищують фунгіцидну дію та незаважають випаровуванню під час повітрообміну зсередини деревини, яке легко полишає матеріал без утворення здуття покриття водночас засіб перешкоджає змочуванню й вимиванню зовнішньої поверхні. Віск приховує подряпини та пошкодження на покритті. Склад містить реагенти проти цвілі й деревної синяви. Підходить для відновлення раніше промаслених м'яких порід деревини (сосна, ялина, кедр, модрина) й деревини з глибоким просоченням. У разі використання безбарвного масла для фінішного шару поверх кольорового тонуючого, на терасній дошці, збільшується термін і тривалість комплексу обробки та ступінь захисту пігменту від вивітрювання.


Не підходить для обробки деревини, ураженої грибковими захворюваннями або населеної шкідниками.

Палітра для терас