Фарби для будівництва та ремонту

Інтер'єрні фарби для стін та стелі

Передмова: водорозчинні дисперсійні фарби для будівництва та ремонту за останні 20 років встигли стати класичним засобом благоустрою та оформлення інтер'єрів будинків, квартир, кабінетів, офісів, актових і спортивних залів тощо. Класичні пастельні кольори надають житловим і офісним приміщеням комфорт і затишок, а також створюють певну атмосферу.


дизайн інтер'єру приватного будинку
ЗВЕРНІТЬ УВАГУ! Акрилові й латексні інтер'єрні фарби можуть мати різний ступінь блиску, різний клас стійкості до миття та стирання. Під час вибору інтер'єрних фарб варто звернути увагу на подібні параметри, які впливають не тільки на термін експлуатації покриття, але й на ціну.

Фарби для домашнього інтер'єру

Часто покупці шукають недорогі інтер'єрні фарби для стін та стелі з невеликим експлуатаційним навантаженням, де вологі протирання трапляються час від часу, наприклад для спальні, вітальні, прихожих приватних будинків і квартир. В асортименті Bionic-House для таких цілей призначені якісні фарби Optima Interior standard і Optima Interior comfort. Вони мають гарну матову поверхню високі естетичні властивості, й добру укривну здатність ...

Професійні та функціональні фарби для дизайну приміщень з сильним експлуатаційним навантаженням

Зносостійкі фарби серії Professional

У випадках, коли самі пофарбовані поверхні піддаються тертю стільців, одягу, обладнання, наприклад в офісних та робочих приміщеннях, торгових залах і кабінетах, зі щоденною метушнею, де потрібне вологе прибирання для стін з використанням миючих засобів – в таких приміщеннях ми рекомендуємо використовувати наші професійні інтер'єрні фарби для стін та стелі як Optima Interior Lux silk touch і Optima Interior Premium які мають перший клас стійкості до багаторазового миття, а фарба Optima Interior Lux silk touch ще й має шовковисто-матовий блиск і утворює поверхню приємну на дотик.

Всі інтер'єрні фарби Bionic-House є латексно-акриловими, що дозволяє використовувати перевагу обох видів дисперсій і отримати дуже якісне й красиве покриття яке виконує свої функції дуже тривалий час.

Фасадні фарби

Фасадні фарби

Латексно-акрилові дисперсії дозволяють задовільнити великий перелік потреб пропонуючи покриття високої якості з тривалою стійкістю за самих різних умов. І якщо для інтер'єрних фарб необхідна витривалість до стирання й миючих засобів, то фасадні повинні виконувати свої функції й зберігати зовнішній вигляд в суворих погодних умовах. Фасадні фарби Bionic-House чудово з цим впораються. Для зовнішніх робіт з метою захисту мінеральних поверхонь, як штукатурки, шпаклівки, вінілові основи, бетон, цегла тощо, ми пропонуємо фарби Optima Facade standard и Optima Facade Premium.

Обидві фасадні фарби є водостійкими, морозостійкими й світлостійкими. Вони добре витримують різкі перепади температур, сильні морози, або ультрафіолетове випромінювання. Різниця між ними полягає в кількості циклів тертя (зносостійкості).

Фасадна фарба Optima Facade standard має 2-й клас зносостійкості по ДСТУ EN 13300, а Optima Facade Premium 1-й! Також особливістю композиції «Premium» є те, що покриття яке вона утворює стає водо й брудовідштовхуючими, й здатне самоочищуватися з часом (пил та бруд не затримуються на ній і легко змиваються.)

Чи необхідно грунтування, і якщо так то яким засобом?

Для кращої адгезії з мінеральними поверхнями й вирівнювання водопоглинання всмоктуючих поверхонь для всіх типів латексних фарб, як інтер'єрних, так і фасадних передбачена універсальна грунтовка Interior- facade universal яку наносять перед фінішним фарбуванням, щоб уникнути нерівномірного висихання фарби. Грунтування полегшує нанесення фарби і покращує фінальний зовнішній вигляд в цілому.