Опис Технічна специфікація Калькулятор витрати
«Optima Facade standard» - фасадна фарба

Акрилова водно-дисперсійна фарба Optima Facade standard для будівництва та ремонтів

УВАГА! ціна фарби вказана без колірування! Оформляючи замовлення:

  1. Виберіть бажаний номер кольору з Палітри RAL
  2. Вкажіть його в поле коментаря
  3. Після оформлення замовлення, ви отримаєте рахунок з повною його вартістю

    Залишити заявку
    395.00 ГРН
Фасадна фарба Optima Facade Standard була розроблена на основі новітніх латексно-акрилових дисперсій з поліпшеним зовнішнім виглядом, збільшенням якості показників водо і атмосферо стійкості, опору впливу ультрафіолету і механічного стирання.

Призначена для захисту класичних фасадів і систем фасадної теплоізоляції!

Фасад під фарбуванняПризначення: фасадна фарба Optima Facade standard найкращим чином підходить для фарбування будь-яких мінеральних поверхонь, наприклад цементно-піщані й гіпсові штукатурки, цегла, бетон, різні шпаклівки тощо. Також особливим чином відзначимо що фасадна фарба Optima Facade Standard рекомендується для фарбування систем фасадної теплоізоляції з пінополістирольним утеплювачем. Дана фарба добре витримує інтенсивне багаторазове миття, й сильні експлуатаційні навантаження, тобто, може бути застосована не тільки зовні приміщень, а й всередині, в місцях громадського користування, наприклад, в паркінгах, гаражах, санвузлах, фойє, розважальних комплексах, сходових клітках , приміщеннях офісного, виробничого й промислового призначення...

Поліпшення зовнішнього вигляду фасадного покриття і його фізичних властивостей

білий фасад будинкуВластивості: Optima Facade Standard — це матова фасадна фарба з поліпшеними зовнішніми властивостями. Вона має білосніжну високоякісну основу й високу укривну здатність (фарба насичена, густа). Крім іншого, в неї покращені деякі фізичні властивості. Вона має гарну адгезію до широкого переліку матеріалів що використовуються в оздобленні фасадів та інтер'єрів будівель, тривалу стійкість до ультрафіолетового випромінювання, в значній мірі еластична, вкрай водостійка, й дуже зносостійка (має 2-й клас стійкості за DIN 13300). Як і зо всіма продуктами професійної лінійки вододисперсійних фарб Bionic-House з Optima Facade Standard зручно працювати. Вона слухняно й рівномірно розподіляється поверхнею, створюючи фактурні або гладкі текстури, залежно від обраних інструментів та потрібного дизайнерського ефекту.

Фасадна фарба Optima Facade Standard - це оптимальний вибір для фарбування фасадів будівель, а також стін і стелі всередині приміщень з високим експлуатаційним навантаженням, покритих або обкладених будь-яким мінеральним матеріалом!