Розробка екологічно чистих засобів захисту деревини

Науково-виробниче підприємство"НВП Bionic-House" Розробляє екологічно чисті та безпечні для людини засоби обробки деревини з 1999 року. 15-ти річний досвід науково-дослідної діяльності підприємства, із залученням висококваліфікованих фахівців, дає можливість постійно покращувати технічні та експлуатаційні характеристики складу захисних сумішей. Ми постійно вдосконалюємо характеристики своїх продуктів враховуючи зростаючі вимоги споживачів до якості з оглядом на єкологію навколишнього середовища та безпеки продукції для людини.

Мета науково-дослідної діяльності - розробка екологічних засобів захисту деревини

Метою науково-дослідної діяльності є розробка інноваційних рішень, а також удосконалення існуючих у бік збільшення терміну дії захисних властивостей складу сумішей а також зручності роботи з ними та відповідності найсуворішим вимогам європейських норм.

Принципи

Ми помітили, що для захисту дерев'яних будинків і виробів з дерева від ураження грибками, шашелем, загоряння тощо, існує безліч засобів, але найцікавіші нам ті методи захисту, що виключають використання хімічних сполук, насичених токсичними речовинами шкідливими для здоров'я людини й таких, що порушують основний принцип дерев'яного будинку: екологічну чистоту житла. Тому для нашого підприємства та його співробітників основним завданням і метою є виробництво матеріалів з використанням тільки екологічно чистих складових.

Философія Bionic-house

логоКожен продукт з логотипом Bionic-house, символом якої ми обрали бджолу - (грамотнго, працьовитого будівельника, досвідченого хіміка, продукти життєдіяльності якого завжди безпечні й чисті екологічно) має чудову якість і запропонований Вам після ретельних досліджень та численних випробувань. Це дозволило нашому підприємству створити імідж виробника надійних і безпечних засобів захисту для деревини. Всі наші розробки ведуться з урахуванням побажань споживачів, яким ми завжди готові надати консультаційну підтримку й допомогу під час вибору найбільш відповідного комплексу деревозахисних засобів.
Bionic-house – захист вашого будинку та безпека для здоров'я Вашої родини!

Переваги нашої продукції

Успішна діяльність компанії "Bionic-House" підтверджена великою кількістю дипломів і сертифікатів, а продукція, що випускається - офіційними висновками перевіряючих органів. До Вашої уваги деякі з них.

Сертифікати відповідності

Діючі 2021р

Діючі 2020р

2018-2019рр

Активна участь у виставках