Лаки для дерева

Властивості лаків Біонік-Хаус

Науково-виробниче підприємство «Bionic House» пропонує вам асортимент поліпшених лаків для дерева на основі уретанового та інших масел. Завдяки використанню таких засобів ви зможете зберегти охайний зовнішній вигляд матеріалу, прозору природну текстуру, поверхню стійку до стирання, та зберегти властиві йому технічні характеристики

Лак для дерева для зовнішніх робіт лак поліуретановий

Лаки по дереву захистять вироби з деревини від води, снігу й ультрафіолетового випромінювання. Безбарвний лак для дерева створює прозору плівку, яка убезпечує поверхню матеріалу від таких згубних впливів.

Придбати лак для дерева виробництва «Bionic House» ви зможете заповнивши форму вище і залишивши ваші контактні дані
Лак для дерева без запаху може використовуватися для обробки матеріалу як всередині, так і зовні приміщення.
Ваші дерев'яні вироби будуть під захистом Біонік-Хаус..

Особливості та спосіб нанесення на поверхню

Лак для покриття дерева створює прозорий захисний шар. Все це дозволяє зберегти виробу необхідну текстуру дерева й фактурність. Лак містить спеціальний ультрафіолетовий фільтр. Крім того, це можливість підібрати потрібний відтінок покриття.

Наносити лак потрібно на відшліфовану, очищену від пилу знежирену поверхню. Саме покриття стійке до стирання й дрібних подряпин або інших механічних пошкоджень.

Для надійнішого захисту радимо наносити лак для покриття дерева на заздалегідь підготовлену й оброблену поверхню. Зробити це ви можете за допомогою антисептичних базових засобів «Bionic House».

Особливість лаку нашого виробництва - він швидко сохне. Приміром, для висихання проміжного шару достатньо всього лише 4:00. Повна фіксація при температурі 18-20 градусів Цельсія - дві доби.

Призначення та вимоги до лаків

Через загальне розповсюдження дерев'яних виробів, оздоблення й конструкцій, та в залежно від їх функцій, до захисного покриття так само є різні вимоги. Ось наприклад, якщо конструкція паль розташована в землі або морській воді, то покриття повинне бути стійке до довгострокового впливу агресивного середовища й зовнішні якості можуть взагалі не враховуватися. Навпаки - фасади будівель мають бути естетично привабливими й мати різні відтінки, а також витримувати пекуче сонце й мороз - але вимоги до зносостійкості та стійкості до стирання тут другорядні. Чого не скажеш за покриття на підлогах і терасах, а також меблів особливо кухонної або садової, яку часто миють, полірують і чистять різними засобами. Для таких цілей як найкраще підходять саме лаки.

Якщо ви шукаєте засіб здатний надовго зберегти зовнішній вигляд і вистояти проти

  1. стирання,

  2. атмосферних опадів,

  3. ультрафіолетового випромінювання,

  4. перепадів температур,

  5. вологи й вогкості,

  6. грибка, цвілі та ін.

то кращого засобу ніж лаки вам не знайти..

Екологія та застосування лаків

Лаки – це досить велика група засобів, на які покладені одночасно й декоративні й захисні функції. Років 20 тому в цьому сегменті впевнену першість з популярності й якості належало формальдегідним лакам, які - крім усього іншого - володіли різким токсичним запахом й під час довготривалого контакту підривали здоров'я своїм власникам. Але з часом люди віддали перевагу менш токсичним - алкідним покриттям.

Сьогодні на ринку існує безліч лаків для дерева й засобів захисту. На жаль, не всі з них можуть вразити необхідним рівнем стійкості до стирання або до агресивних середовищ. І навіть ті що мають потрібні властивості - містять токсичні елементи та компоненти, які можуть завдавати шкоду здоров'ю людини.

Компанія «Bionic House» вважає безглуздим захищати поверхню виробу на шкоду здоров'ю його власника. :) Це порушує саму концепцію використання нешкідливих матеріалів на натуральній основі. Ось чому ми розробили й вдосконалили наші засоби для захисту дерев'яних поверхонь. Всі засоби мають ефективний захист,та ще й екологічність. Вони не містять різкого запаху й нешкідливі для оточуючих та навколишнього середовища.

Водні лаки для дерева мають високий коефіцієнт еластичності, не тріскаються.

 

Компанія «Bionic House» надійно захистить ваші вироби з дерева без шкоди для здоров'я їх власників. Саме тому, ми завжди вдосконалюємо наші склад компонентів та пропонуємо вам засоби захисту виключно на натуральній основі (нешкідливі, екологічно чисті).

Наш девіз: якісна продукція для захисту деревини за доступною ціною.

Доставка товару можлива по Києву, області та по всій Україні.