Опис Технічна специфікація Калькулятор витрати
«Яхтний лак» поліуретановий

Лак яхтний для дерева

Вартість колірування за «Стандартною Палітрою» ⇓ (30грн/л) входить у вказану вартість товару.

Залишити заявку
273.00 ГРН
Стандартна Палітра
Ступінь блиску
Вартість колірування за «Стандартною Палітрою» ⇓ (30грн/л) входить у вказану вартість товару.

Форма:Яхтний поліуретановий однокомпонентний лак


Високий показник еластичності

Призначення: Для зовнішніх та внутрішніх робіт. Для захисту деревини від води, сонця, снігу. Створює укривну прозору консервуючу плівку, яка має високий коефіцієнт еластичності.


Не містить свинець

Властивості: Глянцевий, напівматовий, не має різкого запаху. Наноситься на чисту, суху, шліфовану поверхню. Стійкий до стирання і дрібних подряпин, не розтріскується. Стійкий до впливу зовнішніх погодних умов: сонця, дощу, снігу, води.

Ефект ультрафіолетового фільтра посилюється тонуючими добавками широкої палітри відтінків.

 

Для додаткового захисту від зовнішніх несприятливих умов перед покриттям дерев'яну поверхню рекомендуємо обробити антисептиком.

 

Швидко висихає: за умови + 18-20 гр/С

  • Проміжне (міжшарове) висихання - 4 години.
  • Повне остаточне висихання - 2 доби.

Основа - розчинник(сольвент)

Склад - уретанові масла й алкідні смоли


Яхтовий лак - означає довговічний і прозорий!

Власна яхта - це справжній символ свободи й успішності, індикатор статусу й прекрасна можливість мати незабутнє дозвілля на воді. Як і багато років тому матеріал для обробки яхти - традиційно деревина рідкісних та красивих порід. Тому вимоги до лаків такого класу особливо високі.

Насамперед це прозорість та стійкість до стирання. Саме прозорість є слабким місцем деяких алкідних смол, які з часом каламутніють. Поліуретанові лаки покращені й позбавлені цього недоліку, проте в боротьбі за стійкість та твердість виробник часто використовує токсичні й летючі компоненти, які зазвичай мають різкий їдкий запах.

 

Яхтовий лак "Біонік-Хаус" має високий ступінь прозорості та еластичності, завдяки чому він не розтріскується йне мутніє з часом.

У зв'язку з особливостями експлуатації - яхти мають постійний контакт з водою, вологою, ультрафіолетовим випромінюванням, а також агресивними середовищем солоної морської та річкової води багатою руйнівними бактеріями. Якщо ви хочете подовжити експлуатаційний термін дерев'яних частин яхти, а також зберегти зовнішній вигляд оздоблення матеріалу, вам потрібно подбати про догляд. Найбільш раціонально використовувати яхтовий лак нашої компанії.

На практиці, своєчасний догляд за деревом дозволяє істотно подовжити експлуатаційний термін виробу. Більше того, комплекс таких заходів запобігає старінню матеріалу й втрату шарму й солідності зовнішнього вигляду – унікального, у своєму роді - оздоблення. За дотримання умов нанесення й від вдалого вибору покриття оздоблення вашої яхти завжди буде виглядати як нове.

Натуральна основа лаків «Bionic House»

Нині на ринку існує багато засобів з захисту та обробки деревини. Деякі з них ефективні, деякі ні. До того ж абсолютно всі вони виготовляються з синтетичних компонентів. Нерідкі випадки, коли до складу таких поліуретанових лаків для дерева входять небезпечні для здоров'я формальдегіди. Компанія "Bionic House" - напроти використовує тільки найнешкідливіші й якісно поліпшені компоненти. Ось чому ми пропонуємо лаки на основі натуральних компонентів: лляного й уретанового масел та алкідних смол нового покоління. Токсичність і летючі речовини цього засобу зведені до нуля.

 

Поліуретановий лак нашого виробництва безпечний і не має різкого запаху. У ньому також немає жодного компонента який містить важкі метали й немає токсичних формальдегідних смол.

Науково-виробниче підприємство «Bionic House» прагне розробляти виключно засоби захисту деревини на натуральній основі. Навіть більше, використання небезпечних синтетичних компонентів для дерева, саме по собі, виходить за межі принципу та ідеї екологічного покриття. Ось чому ми створюємо та постійно вдосконалюємо формули ефективних засобів з догляду за деревом.

Купити яхтовий лак - це можливість зберегти чудовий зовнішній вигляд вашої дерев'яної обробки та елементів з цінних порід деревини за цілком помірну ціну, без накрутки за ім'я бренду. Засіб здатний забезпечити тривалу експлуатаційну придатність покритих виробів і поверхонь. Лак для яхт від «Bionic House» здатний захистити елементи яхти від згубного впливу. Ви можете застосовувати цей засіб як зовні, так і всередині яхти - лак не має різкого токсичного запаху, швидко сохне й повністю екологічний.

Концепція його застосування передбачає нанесення на конструктивні елементи й дерев'яну обробку яхти, а також декоративні елементи цінної породи деревини.

Стабільність в несприятливих умовах

Щодня матеріал судна піддається таким згубним впливам:

  • Вода та волога,
  • Коливання температур,
  • Сонце й ультрафіолетове випромінювання,
  • Атмосферні опади,
  • Грибок, цвіль та бактерії,
  • Солона вода (під час експлуатації яхти у відкритому морі або океані),
  • Інші агресивні фактори зовнішнього середовища.

Рідина яхтового лаку на натуральній основі повністю покриває поверхню деревини, консервуючи її, Та запобігає впливу вищезгаданих факторів. Також ви можете попередньо обробити поверхню антисептиком - це додатково посилить захист. Антисептик перешкоджає утворенню та розвитку грибка. Також його можна використовувати для лікування вже заражених місць деревини.

Універсальність і принцип роботи

Однокомпонентний поліуретановий лак створює еластичну захисну плівку на поверхні матеріалу. Вона перешкоджає проникненню вищезазначених явищ, які могли б згубно впливати на матеріал. Перевага саме цього засобу – така, що ви можете його застосовувати як для яхт, так і в побутових умовах.

Лак поліуретановий для дерева створює прозору плівку, яка додатково підкреслює структуру деревини, надає їй естетичнішого зовнішнього вигляду. Також ви в змозі «регулювати» палітру відтінків.

Після покриття поверхня буде не схильна до механічних пошкоджень та подряпин. Лак має еластичну структуру й хороші захисні властивості. Від впливу температури й ультрафіолету лак не тріскається.

Таким чином, рішення купити поліуретановий лак означає можливість проводити якісний і повноцінний догляд за дерев'яними виробами. Використання такого натурального лаку сприяє збереженню зовнішнього вигляду оздоблення й декору вашої яхти.

Обирайте продукцію компанії «Bionic House» - це ефективний захист і повністю натуральна основа складових компонентів продукту.

 


Стандартна Палітра кольорів

Білий
White

- відкрити -

Жасмін
Jasmine

- відкрити -

Слонова Кістка
Ivory

- відкрити -

Медовий
Honey

- відкрити -

Світлий Дуб
Light Oak

- відкрити -

Дуб
Oak

- відкрити -

Орегон
Oregon

- відкрити -

Мигдаль
Almonds

- відкрити -

Горобина
Rowan

- відкрити -

Пінія
Pinia

- відкрити -

Махагон
Mahogany

- відкрити -

Барбарис
Barberry

- відкрити -

Бурштин
Amber

- відкрити -

Тік
Teak

- відкрити -

Вишня
Cherry

- відкрити -

Коньяк
Cognac

- відкрити -

Сандал
Sandalwood

- відкрити -

Марсала
Marsala

- відкрити -

Каштан
Chestnut

- відкрити -

Клен
Maple

- відкрити -

Індиго
Indigo

- відкрити -

Шоколад
Chocolate

- відкрити -

Кедр
Cedar

- відкрити -

Золотий Горіх
Golden Walnut

- відкрити -

Горіх
Nut

- відкрити -

Тауп
Taupe

- відкрити -

Хакі
Khaki

- відкрити -

Венге
Wenge

- відкрити -

Умбра
Umber

- відкрити -

Вільха
Alder

- відкрити -

Палісандр
Palisander

- відкрити -

Рожеве дерево
Rosewood

- відкрити -

Чорний
Black

- відкрити -

Антрацит
Anthracite

- відкрити -

Мірт
Mirta

- відкрити -

Кипарис
Cypress

- відкрити -

Арт Грей
Art Gray

- відкрити -

Крайола
Crayola

- відкрити -

Смарагд
Emerald

- відкрити -

Попіл
Ash

- відкрити -

Білий Мармур
White Marble

- відкрити -

Білий дуб
White Oak

- відкрити -


Палітра насичених кольорів «Strong Color»

Палісандр(лук)
Palisander(luc)

- відкрити -

Горіх(лук)
Walnut(luc)

- відкрити -

Махагон(лук)
Mahogany(luc)

- відкрити -

Дуб(лук)
Oak(luc)

- відкрити -

Коньяк(лук)
Cognac(luc)

- відкрити -

Сосна(лук)
Pine(luc)

- відкрити -


Палітра кольорів з відблиском

Біла Перлина
White Pearl

- відкрити -

Рожев. Перлина
Rosewood Pearl

- відкрити -

Марсал. Перлина
Marsala Pearl

- відкрити -

Чорна Перлина
Black Pearl

- відкрити -


Колірування за Палітрою RAL – оплачується окремо! Щоб дізнатися його ціну - оформіть замовлення, вказавши об'єм і назву (номер) кольору, в полі коментаря, та спосіб зворотнього зв'язку

Всі кольори палітри RAL