Антисептичні просочення, грунтовки

Просочення і ґрунтовки

У цьому розділі ми запропонували 5 ґрунт-основ для антисептичної обробки дерева за універсальною системою обробки.

Комплексна універсальна деревозахисна система
Варіант 1
1. Ґрунтувальний антисептик «Organic Protect» або «Organic Protect Oil» (на нову нефарбовану поверхню або очищену до голої деревини) 1 шар
2. Лесуючий антисептичний засіб «Aqua Color» (в тонованому вигляді) 2 шари
Варіант 2
1. Ґрунтувальний антисептик «Base Imregnate» (на нову нефарбовану поверхню або очищену до голої деревини) 1 шар
2. Лесуючий плівкоутворюючий захисний засіб «FACADE LASUR» (в тонованому вигляді) 2 шари

Просочення "Імпрегнат" та "Концентрат" - водорозчинні й можуть наноситися навіть на сиру деревину. Призначені для базового захисту колоди та бруса перед укладанням в стіну або перед транспортуванням, а також для покриття дощок, заготовок дерев'яних конструкцій та іншого пиломатеріалу.

Продукти "Органік Протект" та "Органік Протект Оіл" використовують і як грунт для покриттів на органічній основі й як самостійне покриття, де хотілося б проявити природний колір і малюнок поверхні будь-якого дерев'яного декоративного виробу або оздоблення, за винятком місць, де потрібна стійкість до стирання й ( або) активний, довгостроковий вплив вологого середовища

"Органік Протект Плюс" має ту ж основу, що й два попередніх, але посилений алкідним компонентом створює захисну плівку від вологи. Може використовуватися як прозоре фінішне покриття.

Деревина - це один з найкращих і найпоширеніших будівельних матеріалів, який навіть в епоху цегли та бетону є універсальним конструкційним та декоративним матеріалом широкого вжитку. Така висока популярність дерева пояснюється чудовою міцністю, красивою текстурою,легкістю конструкції еталонними показниками теплозбереження (R.опр 0,16-0,1вт/м*К) а ще його відносно швидким поновлюванням у природі й доступністю ціни.

Про те, конструкції та інші вироби з дерева здебільшого перебувають у зоні впливу атмосферних опадів і агресивного зовнішнього середовища. Для того, щоб конструкція була стійкішою до розкладання й довговічнішою, слід використовувати антисептик для дерева. Такий підхід дозволяє мінімізувати негативний вплив різних видів цвілі й зберегти матеріал у законсервованому вигляді. Просочення для дерева потрібне для всіх дерев'яних речей та конструкцій абсолютно всюди на відкритій місцині. Тільки в такий спосіб ви зможете вберегти будинок, котедж, лазню, альтанку терасу, садові меблі та інші конструкції.

«Вороги» деревини й руйнівні фактори погоди та сезонних коливань температури.

Довідка: структура деревної тканини більш за 90% складається з целюлози й лігніну. У живому або законсервованому (висушеному) вигляді целюлози в хвої міститься від 40-62%, а лігніну близько 30%. Цвіль і гниль, а тако ж різноманітні грибки вражають ниткоподібнийу зв'язок целюлози й руйнують лігнін. Чим ретельніше консервується поверхня біоматеріалу й чим своєчасніше оновлення - тим стійкіші й довговічніші речі, конструкції або будинок!

З огляду на те, що подібні дерев'яні вироби перебувають на відкритому повітрі, вони вразливі до атмосферних осідань, ультрафіолетового випромінювання, й перепадів температури. Особливо стосується це нашого кліматичного регіона

Вплив вологи й безпека захисних покриттів

Дощ та сніг сприяють намоканню деревини, її набряканню й поступовій втраті корисних властивостей. Подібний тривалий вплив шкідливий і для зовнішнього естетичного вигляду.

У цьому випадку доречним було б використання антисептиків для деревини. Теперішній ринок має безліч різних продуктів, які допомагають захистити поверхню дерева від впливу вологи. На жаль, здебільшого виготовляються вони з застосуванням отруйних компонентів. Такі просочення для дерева містять важкі метали - вони дуже небезпечні для здоров'я людини.

Таким чином, ви ризикуєте власним здоров'ям та здоров'ям всіх домочадців. Альтернатива не найкраща. Науково-виробниче підприємство «Bionic House» вважає актуальним використання тільки натуральних та дієвих засобів для просочення деревини. Саме тому ми пропонуємо вам асортимент ефективних та дієвих засобів на натуральній основі для захисту цього природного біоматеріалу.

Наші пращури будували житло та дерев'яні конструкції майстерно й у великій кількості. У ті часи не використовувалися ні сушки для деревини, ні хімічні засоби. Разом з тим безліч подібних конструкцій мали відмінний рівень захисту від води, вологи, вогкості й грибка.

Отримавши натхнення в цій справі, ми вирішили створити водовідштовхувальне просочення для дерева на основі натуральних компонентів (лляне масло, природні смоли). І у нас це вийшло. Тепер ці вдалі засоби доступні для вас. Головне, що вони абсолютно нешкідливі для здоров'я, оскільки не містять важких металів.

Купити просочення для дерева у компанії «Bionic House» означає придбати унікальну можливість зберегти естетичний вигляд дерева та його технічний функціонал на довго й без шкоди здоров'ю.

До складу антисептика по дереву компанії «Bionic House» входять протиплісняві й протигрибкові компоненти нового покоління.

Якщо не проводити своєчасний догляд, є ризик отримати непоправної шкоди цьому натуральному матеріалу. Під впливом опадів і тепла утворюється сприятливе середовище для розвитку спор. Тут відмінне місце для розмноження бактерій, цвілі та грибка, й є небезпечним для вашого здоров'я та для самої деревини.

Просочення для дерева для зовнішніх робіт "Імпрегнат" допоможе запобігти появі грибка й локалізувати вже існуючі осередки зараження. Антисептик для дерева для внутрішніх робіт, наприклад "Органік Протект" та "Органік Протект Оіл", проявить і збереже текстуру, й сам матеріал в середині приміщення. Антисептик на водній основі - "Імпрегнат" використовують навіть за високої вологості в приміщенні. Концентрований його склад (для зовнішніх робіт) може наноситися на поверхню вологої (до 20%) деревини. Засіб не містить різкого токсичного запаху, не сприяє утворенню корозії металевих елементів і не заважає склеюванню.

Галузь застосування - не тільки для побутового використання ...

Особливістю антисептика для обробки деревини в тому, що він може використовуватися й на промислових і комерційних об'єктах та приміщеннях: на логістичних складах, пилорамах та місцях зберігання та сушки.

Вологозахисне просочення для дерева "Органік Протект" та "Органік Протект Оіл" має масляну основу й якісно відштовхує вологу. Також він запобігає поширенню грибка й синяви. Особливість - може наноситися на старе захисне покриття (цих же складів), яке тривалий період часу не оновлювалося. Застосовується тільки по сухій очищеній від пилу поверхні.

Просочення для деревини на водній основі від «Bionic House» одразу готове для застосування. Також ми пропонуємо вам розглянути варіант концентратів, які перед використанням можна розводити до необхідного стану розчина.

Просочення маслом деревини може застосовуватися як для зовнішніх елементів дерев'яного будинку (зрубів, відкритих терас, термодерева та ін), так і для внутрішніх (підлога, меблі, елементи конструкції будівлі)..

Просочення для дерева від гниття попередить утворення гнилі. Може застосовуватися з метою лікування на початкових стадіях ураження або ж з метою профілактичного попереджувального захисту.

Таким чином, засоби «Bionic House» - це натуральні компоненти, які дозволяють захистити дерево від вологи, грибка, гниття, синяви та інших «хвороб». Наша продукція задовільнить не тільки бажання поліпшити захист дерев'яних виробів, а й заощадить бюджет. Тому у нас ви зможете купити асортимент натуральних засобів за доступною ціною. Доставка продукції можлива в Київ, Одесу, Львів та інші регіони України