Опис Технічна специфікація Калькулятор витрати
Антисептик «Base-Impregnat» - Просочення для деревини

Просочення-антисептик для древини

Залишити заявку
66.00 ГРН

Форма: Готовий водний розчин потужної антисептичної дії має декілька протигрибкових та протицвілевих компонентів нового покоління. Не містить важкі метали.


Призначення: Базовий склад для знищення та запобігання появи грибків, цвілі, на деревині, конструкціях та фасадах з дерева житлового, загального, виробничого та сільськогосподарського призначення. Склад розроблений як грунтувальний не фарбуючий антисептик тривалої дії під час зберігання, складування та будівництва. Не змінює колір поверхні. Застосовується як перед покриттям лакофарбовими матеріалами - створюючи додатковий захисний шар - так і без подальшого покриття, щоб уникнути небажаного ураження протягом тривалого часу.

Також антисептик застосовується як грунтовка глибокого проникнення для обробки нових та раніше оброблених антисептиком поверхонь дерев'яного риштування й каркасів, ферм, стін та їх обшиви, настилів, парканів, огорож, інших пиляних, струганих, рублених елементів конструкцій житлового, громадського, виробничого й сільськогосподарського призначення. Антисептик не застосовуються на поверхнях, раніше вкритими оліфою, фарбою, лаком, іншими плівкоутворюючими або водовідштовхувальними матеріалами.


wood-antiseptic Високоефективний проти дереворуйнівних грибів і цвілі.

Властивості: Придатний для обробки вологої (20%) деревини не утворюючи плівки. Не впливає на міцність, склеюваність та зафарблення деревини. Даний антисептик не заважає дереву дихати й не псує зовнішній вигляд поверхні та текстури, не має запаху. У суху деревину вбирається досить глибоко не викликає корозію металевих предметів. Перешкоджає біоураженню, водночас не погіршує міцність, та зовнішній вигляд зберігає текстуру. Пожежобезпечний матеріал.


Вміст активних речовин:
Стандартний склад: Підходить у більшості випадків де необхідний базовий, шар грунтовки (або декілька шарів) перед фарбуванням або декоративною обробкою дерев'яної поверхні.
Концентрований склад: використовують для консервації й транспортування деревини.


Про транспортний антисептик фірми «Bionic-House»

Antiseptic Impregnat виробництва "Bionic-House" — це транспортний антисептик, дуже ефективний для захисту свіжозрубаного дерева від цвілі і синяви. Він забезпечує тривалий стійкий ефект для деревини під час перевезення, зберігання та сушіння.

Синява – це грибкова цвіль, яка розмножується спорами або міцелієм на поверхні колод, але може вростати й глибоко в щойно зрубані колоди через торці, фарбуючи їх у синій колір. Інфіковане дерево непридатне для більшості фінішних робіт і завдає великих втрат у вартості дерева. Втрата вартості пиломатеріалів (заражених грибком, цвіллю), можуть досягати 50% від основної ціни.

Транспортний антисептик, здебільшого, розробляється для експортерів дерева й лісозаготівельних великих підприємств. Необхідність купувати транспортний антисептик є саме таким організаціям. Адже їм необхідно зберегти й транспортувати дерево до замовника та зберегти до того ж його природні властивості. А ми знаємо, що дерево дуже чутливе до різних змін навколишнього середовища й легко може зіпсуватися в дорозі, прорости грибком або цвіллю під час зберігання. Й постає питання - як перевозити дерево морем або залізницею? Антисептик від «Bionic-House» - ось відмінне рішення!

Якщо обробляти ним щойно зрубане дерево, то воно добре витримає атмосферну сушку в період до 2-3 років. А якщо одразу обробити пиломатеріали після їх розпилювання - деревина добереться до замовника в первісному й відмінному стані, не вкриватиметься ні синявою (не буде уражена пліснявою або грибком), незважаючи від того, в яку країну планети потрібно доставити цей вантаж. Транспортні антисептики відрізняються низькою вартістю, вони дуже прості за використанням, досить швидко убираються й здобувають ефекту

Переваги транспортного антисептика Antiseptic Impregnat

Antiseptic Impregnat від компанії "Bionic-House" - для обробки дерева на водній основі на базі компонентів безпечних для природи й навколишнього середовища, що забезпечує економічний та ефективний захист щойно зрубаного дерева від плісняви та синяви.

Характеристики обробленого дерева доведені випробуваннями в реальних погодних умовах, й також випробуваннями в умовах сприятливих для утворення й розмноження спор та міцелію цвілі у середовищі з різними кліматичними умовами

Ми досягли пречудових якостей завдяки ефективному використанню фунгіцидів нового покоління.

Антисептик для дерева також запропонований в дуже простому й зручному для використання вигляді - концентрату (Antiseptic Concentrate від компанії "Bionic-House"), який, після розчинення водою, утворює дуже гарний, та готовий до використання продукт.

На що акцентуємо:

  • Простий спосіб обробки - втирання, розпорошення або обмочування.
  • Зберігає натуральну колірну гамму і красиву текстуру дерева.
  • Відповідає усім вимогливим міжнародним законам та стандартам про охорону праці.

Поширені запитання

Чому Antiseptic Impregnat від компанії "Bionic-House" є найоптимальнішим для захисту дерева від синяви й грибків?

Antiseptic Impregnat - це ефективний, не дорогий, але дуже якісний продукт - забезпечує економічний і простий захист сирого дерева від синяви і грибків, залишаючи його світлим і чистим, навіть після далекого перевезення.

Чому є така необхідність використовувати транспортний антисептик Antiseptic Impregnat?

Після розпилювання й рубки дерево дуже швидко інфікується цвіллю, синявою й грибками. Отже, якщо дерево не обробити антисептиком для надійного захисту дерева від цвілі й синяви, то воно буде обов'язково інфіковано. Після зараження дерево втратить свій первісний та природний вигляд і цінність. Тому Antiseptic Impregnat необхідно використовувати якнайшвидше після розпилювання колоди або під час заготівлі.

Чи виникнуть труднощі під час використання антисептика для захисту дерева Antiseptic Impregnat?

Антисептик постачається в концентрованому або вже в готовому вигляді. Дерево обробляють через звичайне занурення в розчин або втирання, або шляхом обприскування антисептиком. Після нанесення антисептика на дерево, його необхідно повністю висушити, перш ніж далі використовувати.

Яку кількість необхідно використовувати для якісного захисту дерева?

Концентрація антисептика, забезпечує надійний захист дерева, але результат залежить від багатьох факторів. Наприклад: умов зберігання, породи дерева, клімату та тривалості терміну захисту деревини. Ми аналізуємо та оцінюємо конкретне середовище, щоб повністю гарантувати використання оптимальної вартості продукту