Антисептики для дерева, фарби, лаки й захисні олії

Фарби для дерева, лесуючі антисептики, лазурі
Лаки для дерева
Лаки по каменю, цеглі, бетону, та мінеральним поверхням
Олії для обробки деревини, терасні олії
Антисептичні просочення, грунтовки
Відбілювачі для деревини
Торцезамазка - засіб для тимчасової герметизації торців
Бейци (морилки)
Вогнебіозахист деревини та антипірени
Фарби для будівництва та ремонту
Фарби для розмітки автомобільних доріг
Мінеральні декоративні матеріали і штукатурка
Палітра системи RAL - підбираємо потрібний колір
Просочення для дерева

Основна мета розробки компанії Bionic-House - це впровадження інноваційних, якісних, нешкідливих для людей засобів захисту деревини.

Всі деревозахисні засоби – це, умовно, дві великі групи, які мають своїх прихильників через певні переваги:

 1. Просочення для дерева. Це глибоко проникні засоби, тобто всі антисептики, ґрунти, олії й масловоски, які не створюють поверхневої плівки. До них належать:
  1. просочення для дерева певної дії, наприклад, антисептичної, щоб запобігти зараженню деревини мікроорганізмами (цвіль) і розпаду (гниль)
  2. та декоративно-захисні просочення на основі олії й воску, які використовують для захисту від вологи та для поліпшення зовнішнього вигляду.
 2. Деревозахисні покриття. Це зазвичай лакофарбові матеріали, які на робочій поверхні створюють захисну плівку. Серед них популярні дві основи:
  1. Водорозчинні дисперсії. Це акрилатні, поліуретан-акрилатні водорозчинні емульсії, якщо для зовнішнього застосування, то дуже стійкі до зовнішніх впливів погодних умов і сонячного світла, а якщо мова про фарбу для внутрішніх робіт, то з покращеними характеристиками міцності, стійкими до стирання.
  2. Та органічні, на основі розчинника. Це суміші натуральних масел і алкідних смол, які, завдяки вайт-спіриту мають сильну проникну здатність, що дозволяє даному виду засобів досягти дуже тривалого захисту від вологи й вогкості.

 

На відміну від «густих» пентафталевих фарб та алкідних і двокомпонентних лаків, що є традиційними плівко-утворюючими засобами деревозахисту, покриття Bionic-House проникають дуже глибоко в дерев’яну поверхню, справляючи антисептичну дію. Ця властивість і утворила поняття «лесуючий антисептик», «фарба-антисептик», що по суті одне і теж. Велику увагу компанія Bionic-House приділяє саме просоченням для дерева. Це перспективний напрямок, і за просоченнями вже не майбутнє, а сьогодення.

Для відкриття інформаційного блоку клацніть на його заголовку

 

Економте кошти, використовуючи антисептики і просочення для дерева тимчасової дії

Через природне походження клітинно-волокнистої структури деревини застосування просочень для неї буде ефективнішим захистом, аніж одне поверхневе неглибоке покриття. Окрім того, не завжди потрібна обробка ґрунтами (дорожчими за ціною), якщо мова йде про захист на час виробництва пиломатеріалів, їх перевезення або будівництва.

Для тимчасового захисту ми радимо обрати антигрибкові засоби широкого спектру дії. Це ефективні функціональні антисептики побутового, декоративного та транспортного призначення. Наприклад, для захисту ще сирої деревини купіть водне антисептичне просочення для дерева, яке через дифузію з природною вологою здатне проникнути всередину набагато глибше, аніж під час обробки сухого дерева.

Також, для забезпечення рівномірності відтінку фарби або кольорової лазурі, замість 1-го шару фінішної обробки, нанесіть базовий шар ґрунту, щоб уникнути плям нерівномірного кольору через різну щільність деревної текстури.

Для побутових речей та оздоблення оберіть просочення для дерева на основі натуральної олії

Для тих, хто цінує натуральне покриття, пропонуємо відвідати розділ олій і масловосків. Наприклад, терасна олія легко всмоктується в дерево, не вимагає особливого догляду, має антисептичну дію та може бути забарвлена в потрібний колір за бажанням клієнта. Лляна олія є природним антисептиком і універсальним просоченням для будь-яких видів деревини. Використання воску в просоченнях на рослинних оліях не тільки покращує тактильні відчуття, але дозволяє створювати консервуючий шар на торцях колод і бруса під час будівництва дерев'яних будинків.

Також для обробки дерев'яного оздоблення сауни радимо обрати спеціальну олію для саун. Це найекологічніший та найстійкіший до високої температури олійний засіб. Він майже без запаху, не викликає алергії і дискомфорту під час банних процедур. Сьогодні це найпопулярніший засіб для саун.

докладніше в розділі Олії деревозахисні, терасні, декоративні

Для внутрішніх несучих дерев’яних конструкцій покрівлі – найкраще сертифіковане вогнезахисне просочення для дерева!

Розділ вогнезахисних засобів запропонує вам, як стандартні водорозчинні суміші типу БС-13, так і інноваційні, сертифіковані продукти, які легко витримали передбачені регламентом випробування і отримали 1-групу вогнезахисної ефективності. Докладніше про це тут


 

Фарби-просочення, лазурі, лесуючі антисептики для дерева

Асортимент каталогу містить декілька різновидів фарби на водній і органічній основі. Серед них стійкі до вигорання від ультрафіолету і вогкості (AquaColor та Pastel),також ті, що створюють надійний захист від цвілі і грибкової гнилі (FacadeLasur). А нещодавно в продажу стала доступна інноваційна фарба-віск (WoodWax) для внутрішніх робіт з підвищеною стійкістю до стирання. Це саме те, про що йшла мова на початку - про надійні плівкові покриття, які довго прослужать вам через властивість проникати глибоко між волокнистої текстури дерева, та стійкість до частого миття.

Лаки для дерева

У нас ви знайдете високоякісні акрилові, акрил-поліуретанові і поліуретанові лаки для дерев'яних поверхонь і виробів.

Чи відомо вам що: Наше підприємство - одне з небагатьох в Європі, яке відмовилося від використання ароматичного поліуретану і повністю перейшло на очищений аліфатичний. Вміст високоякісного поліуретану в наших продуктах на теперішній час найвищий в Україні. Це дало можливість отримати лак практично без запаху та отримати прозору міцну плівку, що з часом не жовтітиме…

У нашому каталозі ви знайдете:

 • швидковисихаючий акриловий лак на водній основі з високим ступенем хімічної стійкості,
 • акрил-поліуретановий меблевий лак, стійкий до стирання навіть в умовах активного використання,
 • поліуретановий паркетний лак, високоміцний лак для паркету та дерев'яних підлог.

Тож, НВП "Bionic-House" радить: вибирайте тільки якісні та екологічно безпечні продукти для оброблення деревини!