Опис Технічна специфікація Калькулятор витрати
«BIO Base» Засіб для дезінфекції поверхонь - Антисептик

Дезінфікуючий антисептик широкого спектру застосування

Залишити заявку
95.00 ГРН

Опис і характеристики засобу для дезінфекції поверхонь «BIO Base»

Інноваційний продукт. Нове покоління універсальних високоефективних дезінфікуючих засобів з широкою сферою застосування. Запатентований екологічно чистий і безпечний продукт є розчином цинку й міді в спитрі вищої міри очищення. Ефективно знищує практично увесь спектр патогенних бактерій, вірусів, грибків і паразитів. Знезаражувальна активність препарату базується на бактерицидних, фунгіцидних, віруліцидних і овіцидних властивостях цинку й міді. Дезінфікант має: бактерицидні властивості до грамнегативних і грампозитивних бактерій (включно мікобактерії туберкульозу), віруліцидних (включно збудників СНІД/ВІЛ, гепатитів, поліомієліту, віруси грипу і т.п.) і фунгіцидні (включно кандидози, дерматофіти і т.п.), спороцидні властивості. Є ефективним засобом для знешкоднення збудників паразитарних захворювань (яйця і личинки гельмінтів, геогельмінтів, цист і оцист кишкових найпростіших)


Для дезінфекції поверхонь інструментів, приладів, апаратури і приміщень

ЗАСТОСУВАННЯ: дезінфікуючий засіб «BIO Base» застосовують для знезараження:

  • поверхонь в приміщеннях (підлога, стіни, двері і т.п.), предметів декору;
  • поверхонь приладів, апаратури;
  • санітарно-технічного устаткування;
  • медичних приладів і устаткування;
  • а також технологічного устаткування підприємств різних напрямків діяльності, перукарського і манікюрного інструменту, предметів догляду за хворими, посуду, білизни, спецодягу, інвентаря для прибирання, під час проведення генеральних прибирань і т.п.

Методи знезараження

Дезінфекція за допомогою антисептика «BIO Base» здійснюється аерозольним методом, методом дрібнокапельного зрошування, протиранням, замочуванням або зануренням. У побуті рекомендується проводити дезінфекцію поверхонь методом дрібнокапельного зрошування (нанесення з розпилювача на заздалегідь очищені поверхні). Після такої обробки препарат формує на поверхні невидиму органічну цинко-мідну плівку, яка до її механічного стирання надійно захищає від інфекції. Додавання препарату в забруднену воду під час миття підлог знижує якість дезінфекції, оскільки неорганічні забруднення в наявності можуть нейтралізувати органічні сполуки цинку й знизити його ефективність


Фізико-хімічні властивості

Дезінфектант «BIO Base» - безбарвна рідина з блакитним відтінком. Добре змішується з водою у будь-яких співвідношеннях. Робочі розчини засобу безбарвні або злегка забарвленні, залежно від складу води яка використовується для розбавлення. У рекомендованих режимах застосування засіб не ушкоджує вироби з металу ( у тому числі з алюмінію), скла, гуми, полімерних пакетів, лакофарбного й гальванічного покриття, не знебарвлює і не зменшуює міцність тканини.

Засіб для дезінфекції поверхонь «BIO Base» Не фіксуює на поверхнях об’єктів обробки органічні забруднення, добре змивається з оброблених поверхонь, не залишаючи плям і нальоту. Рівень pH – складає 2,0-5,0. Засіб сумісний з окисниками, ПАВ і т.п… Може застосовуватися для дезінфекції поверхонь з лакофарбним, гальванічним і полімерним покриттям, предметів, виготовлених із скла, гуми та інших матеріалів, нестійких до корозії й стійких до корозії, а також для поверхонь чутливих до спиртів. Препарат біологічно розпадається.

Засіб для дезінфекції поверхонь «BIO Base» за параметрами гострої токсичності, у разі потрапляння в шлунок і на шкіру згідно норм ГОСТ 12.1.007-76 відповідає 4 класу – малонебезпечна речовина. Локально-дратівливі, шкірно-резорбтивні, сенсибілізуючі канцерогенні, тератогенні й кумулятивні властивості в засобі в рекомендованих концентраціях не виявлені. Концентрат засобу й його робочі розчини в концентраціях 0,25%, 0,5%, 1,0%, 2,0%, 3,0%, 5,0%, 7,0%, 10,0% не викликають роздратування шкіри, слизової оболонки очей і верхніх дихальних шляхів.