Опис Технічна специфікація Калькулятор витрати
«Антижук» готовий інсектицидний засіб для деревини проти шашеля, деревоїда

«Антижук» готовий до застосування водний засіб для боротьби з шкідниками деревини

Залишити заявку
119.00 ГРН

Форма: Водна емульсія на основі активно діючих речовин (піретроїдів). Каламутна безбарвна рідина з характерним запахом.


Застосування: Сануючий інсектицидний антисептик «Антижук» застосовується для боротьби з деревоїднимими, шкідниками напр. жуки, червиці, мурахи тощо. Особливо ефективний проти шашіля, короїда, жука-точильника, різних видів термітів та деяких інших членистоногих що поїдають деревину.

Застосовується для захисту і лікування деревини просочуванням (обприскування або втирання) або ін'єкціями «Антижука» в виявлені від личинок отвори та ходи, або через насичення дерева даним засобом через замочування, перфорацію або автоклавну обробку в промислових умовах.


wood-antiseptic

Висока ефективність проти деревоїдів

Властивості: «Антижук» виготовлений на основі піретроїдів нового покоління, що мають посилену дію проти древоїдних членистоногих та знижену дію на корисних комах, наприклад бджіл. Добре всмоктується в дерево, припиняє розвиток і руйнівну життєдіяльність червиць на будь-якій стадії розвитку. Ефективний і як запобіжний і як сануючий засіб. Забезпечує збереження свіжоспиляних пиломатеріалів. Не забарвлює дерево, не впливає на міцність і склеюваність і не робить висолів на поверхні деревини. Придатний для подальшої фінішної обробки, наприклад фарбування і лакування. Інсектицидне просочення «Антижук» також зупиняє поширення цвілі й грибка, і може бути використане як сильно діючий антисептичний засіб обробки деревини

Готовий до застосування склад не полімеризується, але може бути токсичним, тож вимагає особливої обережності під час роботи з ним.

Під час роботи з речовиною обов'язкове застосування засобів захисту очей, слизової, дихальних шляхів, і шкіри.