Опис Технічна специфікація Калькулятор витрати
«Optima Facade Premium» - Фасадна фарба гідрофобна

Акрилова фасадна фарба Optima Facade Premium з поліпшеними експлуатаційними властивостями

УВАГА! ціна фарби вказана без колірування! Оформляючи замовлення:

  1. Виберіть бажаний номер кольору з Палітри RAL
  2. Вкажіть його в поле коментаря
  3. Після оформлення замовлення, ви отримаєте рахунок з повною його вартістю

    Залишити заявку
    617.00 ГРН

Фасад гідний «премії»

У будь-якому господарстві або інфраструктурі є будівлі різного призначення. Зі зрозумілих причин, вартість оздоблення і різноманітність елементів оформлення екстер'єру, в кожному разі, буде значно відрізнятися. Наприклад, вибравши покриття для хозблока з гаражем, навряд чи хто захочете використовувати його ж і для переднього фасаду будівлі з парадним входом, призначеного для прийому важливих гостей! Для подібних відповідальних робіт краще вибрати фасадну фарбу з підвищеними зовнішніми і експлуатаційними характеристиками - Optima Facade Premium.

фарбування рельєфного фасадуПризначення: фарба Optima Facade Premium підходить для фарбування лицьових фасадів будівель, де необхідна якість і довговічність зовнішнього вигляду. Це важливо для архітектурних ансамблів з багатим елементами екстер'єрним оздобленням, лицьових фасадів вітрин магазинів, будинків з корпоративним брендовим стилем, також і для складних рельєфних фасадів, внутрішнього фарбування вестибюлів, високих приміщень, словом, для всіх видів відповідальних фасадних робіт, які або вимагають багато часу і є трудомісткими, або розташовані в важкодоступних місцях, і тому там недоречно часто проводити дрібні ремонти, а треба пофарбувати якісно один раз і надовго!

утеплення приватного будинку

Особливо варто відзначити паропроникність даної фасадної фарби. Її ми рекомендуємо для фарбування систем фасадної теплоізоляції (з мінераловатним, цсп, або пінополістирольним утеплювачем). Також вона може застосовуватися в приміщеннях, де необхідно зносостійке, паропроникне якісне покриття, яке витримає інтенсивну експлуатацію і підвищену вологість.

Водо і брудовідштовхуючий фасад - коли краса не втрачає вигляд!

Властивості: фарбу Optima Facade Premium вибирають не тільки за її чудовий зовнішній вигляд, але й за гідрофобні якості які обумовлюють здатність пофарбованої поверхні самоочищуватись. Її захисна плівка досить еластична щоб витримувати погодні перепади температури, вона дуже водостійка й ізносостійка, якщо планується часте миття. Також варто відзначити її витривалість в широкому діапазоні сезонних температур і відмінний ступінь стійкості до ультрафіолету.

гідрофобна фасадна фарба

Як вище згадувалося, фасадна фарба Optima Facade Premium має добавку, що забезпечила її гідрофобною і брудовідштовхуючою властивістю, тому пофарбована поверхня самочищується і легко миється. Білосніжна густа основа створює щільний укривний ефект, і забарвлюється в широкий спектр відтінків системи RAL.