Опис Технічна специфікація Калькулятор витрати
«Optima Facade Silicone» - паропроникна, брудовідштовхуюча фасадна фарба

Акрилсиліконова фасадна фарба Optima Facade Silicone - суперматова, гідрофобна, зносостійка

УВАГА! ціна фарби вказана без колірування! Оформляючи замовлення:

  1. Виберіть бажаний номер кольору з Палітри RAL
  2. Вкажіть його в поле коментаря
  3. Після оформлення замовлення, ви отримаєте рахунок з повною його вартістю

    Залишити заявку
    617.00 ГРН
Фасадна фарба «Optima Facade Silicone» - це трендовий продукт 2020р, створений компанією Bionic-House на піку останніх інноваційних розробок у великій підгрупі акрилових фарб для будівництва та ремонтів. Як слідує з назви, в її склад був включений компонент що містить силікон, який забезпечив фарбі еталонну, за зовнішнім виглядом, суперматову поверхню і чудові фізико-хімічні властивості.

Властивості фасадних фарб, які в тренді в 2020 році

атмосферостійкість Атмосферостійкість: основне завдання фасадної фарби Optima Facade Silicone - це захист мінеральних фасадів (див. Призначення) навіть у вкрай несприятливих умовах. Вона має тривалий термін служби за дуже високих або низьких температур, під час активного ультрафіолетового випромінювання, у разі тривалого впливу вологи або в сильні морози.

Здатність до самоочищення: дана фарба гідрофобна (водовідштовхувальна властивість), а пил і забруднення не затримуються на її поверхні, і з часом, або опадають, або легко змиваються.


зносостійкістьСтійкість до високої вологості й механічних навантажень 1 клас ДСТУ ISO 11998, ДСТУ EN 13300: фасадна фарба Facade Silicone добре працює в умовах тривалої підвищеної вологості й має високу міцність за серйозних механічних навантаженнь.


пористістьПаропроникність: Крім вищезазначених інноваційних та класичних властивостей фасадна фарба Optima Facade Silicone паропроникна, що дозволяє використовувати її для фарбування фасадів, утеплених за допомогою мінеральної вати, пінополістиролу, цементно-стружкових плит (цсп), забезпечивши фасаду не тільки винятковий зовнішній вигляд, але й правильні умови повітрообміну без утворення шкідливого конденсату всередині утеплювача й під шаром рельєфного декору, який використовують для обробки фасадів будівлі.

Коли якість грає головну роль!

Призначення:Якість, винятковий зовнішній вигляд і високі експлуатаційні властивості акрил-силіконової фарби Optima Facade Silicone зробили її відмінним вибором для найвимогливіших клієнтів і відповідальних робіт. Вона підійде для фарбування й перефарбовування будь якої мінеральної фасадної поверхні як то бетон, цегла, цементно-піщані штукатурки й цементно-стружкові плити, а також рекомендована для фарбування різних систем фасадної теплоізоляції на основі мінераловатного й пенополістирольного утеплювача.

реставрація історичних фасадівФасадна фарба Optima Facade Silicone особливо ефективна для фарбування після реставрації фасадів пам'яток архітектури, рельєфних фасадів, унікального фасадного оздоблення театрів та концертних залів, де використовується багато фігурної ліплення, колони, послідовність різнокольорових архітектурних елементів тощо. Дана фарба надійно захистить вище згадане ексклюзивне оздоблення від руйнування, та забезпечить не тьмяніючий, стійкий до забруднення зовнішній вигляд!