Опис Технічна специфікація Калькулятор витрати
Олія віск для деревини «Oil Wax»

Олія-віск для внутрішніх робіт

Залишити заявку
245.00 ГРН
Палітра Олій
Колірування за «Палітрою воскових олій» ⇓ (60грн/л) входить у вказану вартість товару.

Олія для дерева з натуральним воском

Масловіск Особливості: Покриття надає деревині водовідштовхувальні властивості, перешкоджає проникненню води, залишаючи мікропори деревної поверхні відкритими (дерево дихає) й перешкоджає зайвому розтріскуванню деревини.

Підходить для обробки раніше промаслених м'яких порід деревини (сосна, ялина, кедр, модрина) та деревини з глибоким просоченням.

Олія з воском призначена для захисту й декоративного оздоблення стін, стель, дверей, плінтусів, декоративних балок, виробів з клеєної деревини, та інших дерев'яних поверхонь.


Екологія та безпека

захист дерева масло воском

Олію можна застосовувати для поверхонь, які безпосередньо контактують з їжею. Виготовлене на основі лляної олії, завдяки чому волога легко виходить з деревини без утворення здуття покриття. Тужавіючи в порах, олія збільшує витривалість поверхневого шару деревини до тертя. Завдяки вмісту воску промаслена поверхня має посилений водовідштовхувальний єфект та створює покрив приємний на дотик, також віск приховує подряпини й пошкодження на покритті. Підходить для обробки раніше промаслених виробів з деревини.


Форма: склад на основі лляної олії з поліпшуючими добавками.


Призначення:

  • Для обробки всіх порід деревини;
  • Захист стін, стель, дверей, плінтусів, декоративних балок, виробів з клеєної деревини, банних полиць і начиння а також для нефарбованних садових та дачних меблів;

захист меблів масло воском


Олія на лляній основі для внутрішніх робіт.

Властивості:Масло-віск Bionic House консервує природний вигляд дерев'яної поверхні й відмінно захищає її від вологи та забруднень. Цей продукт освіжає колір і водночас зберігає унікальну текстуру дерев'яних панелей та предметів інтер'єру. Не містить ні біоцидів, ні консервантів.

  • Застосовується для більшості видів деревини;
  • Утворює водовідштовхувальний покрив, не герметизуючи пори деревини;
  • Запобігає розтріскуванню й втраті живого кольору дерев'яної поверхні;
  • Зручне в застосуванні та нанесенні;
  • Містить природні антисептичні речовини проти плісняви та мікроорганізмів;
  • Безпечно для навколишнього середовища й здоров'я людей і тварин.

Частота оновлення та підготовчі роботи.

Оновлення покритої масловоском поверхні здійснюється за потребою. Приміщення парильні в лазнях обробляють 1-2 рази на рік залежно від активності експлуатації приміщення.

Перед оновленням покриття досить видалити пил, змити бруд з поверхні і дати їй висохнути. Детальніше про підготовку поверхні в розділі "Технічна специфікація"

Масловіск не підходить для лікування деревини, зараженої пліснявою, грибковими захворюваннями або населеної шкідниками.

Палітра воскових олій