Опис Технічна специфікація Калькулятор витрати
«Hard Wax Oil - UV» Захисна олія для деревини з УФ-фільтром

Олія для дерева з твердим воском та УФ захистом

Залишити заявку
418.00 ГРН
Палітра Олій
Колірування за «Палітрою олій» ⇓ (60грн/л) входить у вказану вартість товару.

Стійке покриття на основі олії з воском тепер має захист і від ультрафіолету!

олія для дерева з УФ-фільтромОлія для дерева Hard Wax Oil - UV – це натуральне, деревозахисне просочення поліпшене добавкою що забезпечує захист від сонячного ультрафіолету. Ця властивість дозволяє використовувати Hard Wax Oil - UV для зовнішнього дерев'яного оздоблення, фасадів, панелей та будь-яких виробів з дерева які активно експлуатуються під відкритим небом. Забарвлена в різні кольори олія довго зберігає первинний відтінок і не вигорає на сонці. Пропонуємо скористатися світлостійкою кольоровою олією для дерева, яка легко миється й оновлюється, та є нешкідливою для будь-якого побутового застосування.


Форма: Готова до застосування суміш на основі природних олій з додаванням бджолиного воску та добавок, які надають стійкість покриттю до ультрафіолетового випромінювання, стирання і дії багатьох миючих засобів.


Застосування олії Hard Wax Oil - UVОлійні покриття

Призначення: Олія для дерева Hard Wax Oil - UV підходить для обробки оздобдення з натурального дерева будь-якої породи, або пробкових покриттів, а також для обробки садових та пляжних дерев'яних меблів, які вимагають захисту від УФ-випромінювання. Вона чудово захищає дерев'яні фасади панелі балконів і терас, поверхню вікон і дверей, пергол та альтанок, деревяні навіси й огорожі, а також різні молдингі, дерев'яні прикраси, інсталяції, пляжні та садові меблі та ін. Олія для дерева Hard Wax Oil - UV забезпечує тривалий захист деревини в приміщеннях з підвищеною вологістю й на поверхнях з постійним навантаженням на стирання. Вона захистить від появи плям жиру, кави, вина, а також активних сполук косметичних засобів.


Власстивості:Олія для дерева Hard Wax Oil - UV не утворює плівкового покриття, але добре всмоктується в сухе дерево й заповнює його клітинну структуру, створюючи поглиблену поверхневу консервацію деревини. Така дія, разом з водовідштовхувальною властивістю олії та консервуючою дією воску, дозволяє створити надійний тривалий захист від проникнення вологи й втрати фізичної міцності дерева. Окрім того, УФ-фільтр захищає покриття від вигоряння зберігаючи зовнішній вигляд, а віск зменшує коефіцієнт стирання і створює приємні тактильні відчуття. Структура покриття - безбарвна, з легким тонуючим ефектом. Сухий залишок 80%

Простота роботи й висока якість продукту

Світлостійка олія з твердим воском створює шовковисто-матове безбарвне, дещо жовтувате покриття, що запобігає пересиханню й розшаруванню деревини та зберігає її еластичність. Засіб є паропроникним і не перешкоджає «диханню» деревини водночас захищаючи її від намокання. Оброблена Hard Wax Oil - UV дерев'яна поверхня стає пило волого відштовхувальною легко миється й очищується.

Покриття також легко оновлюється. Для цього не завжди треба видаляти старий його шар, часто досить змити пил і бруд, дати поверхні висохнути й нанести новий шар олії. В такому випадку немає необхідності перекривати всю площу цілком бо олія не лишає видимих переходів зі старого на нове покриття, адже надлишки суміші легко витираються звичайними ганчірками.

олія деревозахисна

Випробуйте захист природних матеріалів та чудові естетичні якості нашої продукції!


Палітра олій