Опис Технічна специфікація Калькулятор витрати
Карнаубська воскова олія для деревини  «Oil Wax»

Карнаубська олія з воском для внутрішніх робіт

Залишити заявку
237.00 ГРН
Палітра Олій
Колірування за «Палітрою воскових олій» ⇓ (60грн/л) входить у вказану вартість товару.

Олія для дерева з натуральним воском

Особливості: Засіб надає деревині водовідштовхувальну властивість, перешкоджає намоканню, лишаючи поверхню клітин деревини відкритою (дерево дихає), водночас карнаубська воскова олія зменшує розтріскування.

Підходить для обробки раніше промаслених м'яких порід деревини (сосна, ялина, кедр, модрина) і деревини з глибоким просоченням.

Як і звичайна воскова олія, карнаубська призначена для захисту й декоративного оздоблення будь-яких дерев'яних поверхонь.


Екологія і безпека

Карнаубську воскову олію часто застосовують для поверхонь, що контактують з їжею. Вона має поліпшені експлуатаційні характеристики порівняно зі звичайною лляною олією на бджолиному воску. Каркнаубський віск є значно температуростійкішим і твердішим за бджолиний віск, тому оброблена цим засобом поверхня витримує вищу температуру, й дещо зносостійкіша.


Форма: Суміш лляної олії, карнаубського воску з поліпшуючими добавками. Безбарвна мутновата густа рідина з легким тонуючим ефектом.


Призначення:Будь-які дерев'яні поверхні, дерев'яні панелі, дитячі іграшки, декоративні вироби з дерева, лазні, сауни, вагонка, блок-хаус. Невеликі приміщення з закритим простором рекомендуємо обробляти в один шар через можливе стійке збереження зарактерного запаху.

  • Для обробки всіх порід деревини;
  • Захист стін, стель, дверей, плінтусів, декоративних балок, виробів з клеєної деревини, банних полиць і начиння, а також для нефарбованих садових та дачних меблів.

Карнаубська воскова олія для внутрішніх робіт

Властивості:Карнаубська воскова олія є екологічно чистим природним антисептиком. Це чудове декоративне покриття для дерева, має відмінну проникаючу здатність. Затвердіння відбувається в процесі оксидації (поглинання кисню). Засіб нешкідливий для здоров'я, підкреслює красу й малюнок текстури деревини, забезпечує їй захист від «синяви», плісняви й гнилі, шкідників та атмосферного впливу. Надає деревині грязевідштовхувальну й водовідштовхувальну властивість. У своєму складі містить карнаубський віск рослинного походження. Карнаубський віск стійкий до сонячних променів, температура його плавлення 96°C, добре заповнює деревні пори, утворює стійке водовідштовхувальне покриття. Сухий залишок біля 98%.

Бразильський пальмовий віск, який входить до складу поліпшеної формули Bionic House, не тільки відмінно захищає дерево від вологи й забруднень, але й чудово приховує подряпини, навіть з легкою поліровкою. Цей поліруючий ефект виявився таким вдалим, що більшість виробників автомобільних лкм активно використовують його як особливий компонент, який поліпшує зовнішній вигляд покриття. Карнаубська воскова олія не містить ні біоцидів, ні консервантів. Це досить стійке натуральне природне покриття.

  • Утворює унікальний глянець;
  • Не зволожується й дозволяє дереву «дихати»
  • Перешкоджає розтріскуванню й вицвітанню;
  • Зберігає та підсилює натуральний колір;
  • Простий в застосуванні;
  • Містить природні антисептичні речовини проти мікроорганізмів;
  • Безпечний для навколишнього середовища й здоров'я людей та тварин.

Частота оновлення та підготовчі роботи

Оновлення обробленої каркаубською восковою олією поверхні здійснюється за потребою. Приміщення парильні в лазнях обробляють 1-2 рази на рік в залежності від активності використання приміщення.

Перед оновленням покриття досить видалити пил, змити бруд з поверхні і дати їй висохнути. Детальніше про підготовку поверхні в розділі «Технічна специфікація».

Карнаубска воскова олія не підходить для знешкодження захворювань деревини, як то пліснява, грибок або росповсюдження шкідників, а тілки для запобігання їх утворення!


Палітра воскових олій