Опис Технічна специфікація Калькулятор витрати
Віск для дерева універсальний «Universal Wax»

Натуральний бджолиний віск з додаванням олій.

Залишити заявку
292.00 ГРН
Палітра Олій

Форма: Натуральний бджолиний віск розчинний в лляної оліі з поліпшуючими добавками.


Краса натуральних матеріалів

Призначення: Вощіння дерева здавна застосовують для поліпшення декоративних і захисних властивостей. Твердий бджолиний віск для дерева в природній лляній олії з добавками, дозволяє створити покриття відштовхуюче вологу. Що в подальшому перешкодить появі розтріскування і просочить дерев'яну поверхню, працюючи як натуральний консервант для дерев'яних поверхонь всіх видів.


воск для дерева - универсальный

Екологія і безпека

Використовувати віск для дерева при обробці приміщень, меблях, кухонних дерев'яних поверхонь, що контактують з їжею, безпечно навіть для людей схильних до алергічних реакцій. У дерев'яних лазнях, віск для дерева застосовується, як покриття для вагонки і дерев'яних панелей. Поверхня легко очищається, миється і оновлюється.

Властивості: Це на 100% природне покриття, що не утворює полімерної плівки. Віск на лляній олії не перешкоджає повітрообміну усередині волокон і прекрасно захищає деревину від змочування. Це відносно не дорогий і самий екологічний вигляд покриття в обробці деревом. Працювати з даним матеріалом легко і безпечно - він рівномірно розтікається і добре вбирається.