Опис Технічна специфікація Калькулятор витрати
Тунгова олія «Tung Oil»

Олія тунгова

Залишити заявку
201.00 ГРН

Форма: Рослинна олія натурального походження, світло-жовтого кольору, зі слабким золотистим відтінком.


Не намокає, не стирається, не боїться спиртного

Призначення:Для всіх видів дерев'яних поверхонь і виробів. Надає дереву надзвичайну вологостійкість і зносостійкість. Тому однаково добре підходить для зовнішнього і внутрішнього застосування. Тунгова олія вдало використовується для просочування дерев'яних підлог, і паркету будь-якої породи дерева, а також для дерев'яних панелей, іншого оздоблення й декору. Особливо популярне застосування тунгової олії для меблів з натурального дерева, кухонних меблів, наприклад, стільниць, фасадів, полиць, столів, стільців та ін. В висохлому стані вона абсолютно безпечна й для контакту з харчовими продуктами. Нею покривають кухонні дошки, дерев'яні ємності для круп та сипучих продуктів і багато іншого.

Тунгова олія - чудовий природний антисептик, тому зовні нею покривають тераси, сходи, декоративну огорожу, садові меблі, двері, альтанки, перголи й все що потребує надійного захисту від вологи та витримує активні механічні навантаження.


Найтриваліший термін служби серед натуральних покриттів на олійній основі

Властивості:Має характерний запах. Вбирається в деревину набагато глибше будь-якоі олії,також і лляної. Відносно швидко сохне, хоча багато залежить від навколишніх умов і середовища. Тунгову олію майстри жартома звуть природним лаком. Хоча вона не утворює захисної плівки, але при висиханні дерев'яна поверхня помітно твердіє й стає водовідштовхувальною й стійкою до механічних навантажень та дії спиртових речовин. Термін служби й антисептичний захист тунгового покриття значно довший ніж у будь-якого виду олійних покриттів і визнаний найвитривалішим з відомих натуральних видів захисту.

Покриття рівномірне, водовідштовхувальне, ефект «м'якого дотику». Ефект блиску - матовий.


Частота оновлення та підготовчі роботи

Оновлення покриття здійснюється за потребою, залежно від активності експлуатації, фізичних, механічних і хімічних впливів.

Перед оновленням досить видалити пил, змити бруд з поверхні і дати їй висохнути. Якщо з'явилися ознаки плісняви - їх необхідно механічно видалити й обробити місце антисептиком для деревини. Детальніше про підготовку поверхні у вкладинці «Технічна специфікація».

Тунгова олія не підходить для лікування деревини, зараженої пліснявою, грибковими захворюваннями або населеної шкідниками.