Опис Технічна специфікація Калькулятор витрати
Олія для дерев'яних підлог «Hard Wax Oil»

Масло для підлоги з твердим воском

Залишити заявку
403.00 ГРН
Палітра Олій
Колірування за «Палітрою олій» ⇓ (60грн/л) входить у вказану вартість товару.

Олія для підлогиВипробуйте захист природних матеріалів

Олія для дерев'яної підлоги з твердим воском - це красивий, натуральний, надійний, засіб який легко наноситься та не вимагає особливого догляду! Пропонуємо скористатися зносостійким покриттям для внутрішніх робіт, яке не приховує унікальний і природний зовнішній вигляд оброблюваної поверхні, легко оновлюється і є абсолютно нешкідливим для будь-якого побутового застосування.


Форма: Готова до застосування суміш на основі природних олій з додаванням бджолиного воску й добавок, які надають стійкість покриття до стирання та впливу хімічно агресивних речовин.


Коркова підлогаПростий і безпечний захист підлоги своїми руками

Призначення: Олія для дерев'яної підлоги компанії Bionic-House підходить для захисту підлог з натурального дерева будь-яких порід деревини, як традиційних для центрально-європейського регіону дуба, бука, ясена, акації, сосни, модрини, так і екзотичних, наприклад тика, махагона, іпе, ангеліма, евкаліпта тощо. Чудовий результат досягнуто оброблянням даним засобом коркових підлог.

Застосування олії з твердим воскомстільниця - дуб

Застосування Hard Wax Oil від компанії Bionic-House може не обмежуватися лише оброблянням підлог з дошки, паркету, таркету, ламіната, та корки, воно відмінно захищає і робочу поверхню стільниць що активно експлуатуються, також будь-яких дерев'яних меблів в їдальнях, кабінетах, бібліотеках, де є досить високе єксплуатаційне навантаження і ризик появи плям жиру, кави, вина, а також активних ферментів косметичних засобів. Саме його рекомендовано навіть для приміщень з підвищеною вологістю.


Властивості:Олія для підлоги не утворює плівкового покриття, але добре всмоктується в сухе дерево і заповнює його клітинну структуру, забезпечує поглиблену поверхневу консервацію деревини. Дана якість, на ряду з водовідштовхувальними властивостями олії та консервуючими властивостями воску, дозволяє створити надійний тривалий захист від проникнення вологи, погіршення зовнішнього вигляду й втрати фізичних властивостей дерева. Крім того, віск зменшує коефіцієнт стирання під час експлуатації дерев'яної підлоги і створює приємні тактильні відчуття. Структура Hard Wax Oil - безбарвна, з легким тонуючим ефектом. Сухий залишок 80%

Простота використання та чудові властивості продукту

Олія з твердим воском створює шовковисто-матове безбарвне покриття, що знижує ризик пересихання й розшарування волокон і зберігає їх еластичність. Вона не перешкоджає «диханню» деревини й захищає її від промокання. Оброблена Hard Wax Oil дерев'яна поверхня стає пило вологовідштовхувальною легко миється і очищається, і в подальшому не облазить і не лущиться.

Робота с оліями

Покриття також легко оновлювати. Для цього не треба шліфувати старий його шар, досить змити пил і бруд, дати поверхні висохнути і нанести новий шар олії. Тут немає необхідності перекривати всю площу цілком, тому що не залишається видимих кордонів накладення колишнього і нового шарів, адже надлишки суміші легко витираються звичайною ганчіркою.

Випробуйте захист природних матеріалів та чудові естетичні якості нашої продукції!


Палітра олій