Опис Технічна специфікація Калькулятор витрати
Тунгова олія з карнаубським воском - «Hard Tung Oil»

Тунгова олія для дерева з карнаубським воском

Залишити заявку
225.00 ГРН

Форма: Рослинна олія з карнаубським воском


«М'які дотики» натурального захисту

Покриття, що містять віск створюють приємні тактильні відчуття відомі споживачам як ефект м'якого дотику (soft touch)

Застосування:Тунгова олія для дерева з карнаубським воском підходить для всіх видів дерев'яних поверхонь і виробів. Якщо ви хочете обробляти натуральне дерево восковою олією але стандартний склад компонентів, на вашу думку, не забезпечує потрібну довготривалість захисту, ви можете випробувати наш чудовий засіб Hard Tung Oil. Даний продукт є водонепроникним протягом дуже довгого терміну та робить дерево зносостійким, а також стійким до спиртного. Ступінь захисту Hard Tung Oil вище ніж у звичайних воскових олій а термін служби - триваліший. Обробляйте цим засобом будь-які дерев'яні вироби що оточують вас у побуті, щоб зберігати живий природний зовнішній вигляд, милуватися їх не тьмяніючим блиском та отримувати задоволення від м'якого дотику до їх поверхні.


Шовковисто-матовий блиск без плівок і лущення!

матовий ступінь блиску тунгової оліїВластивості: тунгова олія з карнаубським воском має характерний запах, проте після висихання він зникає й покриття стає абсолютно екологічно безпечним. До особливих переваг відносять те що Hard Tung Oil не утворює полімерної плівки й не лущиться з часом. Вона дуже глибоко проникає всередину деревини, глибше лляної олії, й висихаючи твердне.

Карнаубський віск є стійкішим до стирання ніж бджолиний і менш плавкий. Він краще витримує експлуатаційні навантаження, й довше зберігає живий блиск. Тож тунгова олія з карнаубським воском не тьмяніє дуже довго, її легко оновлювати, вона утворює рівномірний медовий відтінок, ефект «м'якого дотику» та шовковисто-матовий ефект блиску.


Частота оновлення та підготовчі роботи

Підготовчі роботи перед просоченням Hard Tung OilОновлення покриття здійснюється за потребою, залежно від активності експлуатації, фізичних, механічних і хімічних впливів.

Перед оновленням досить видалити пил, змити бруд з поверхні і дати їй висохнути. Якщо з'явилися ознаки плісняви - їх необхідно механічно видалити й обробити місце антисептиком для деревини. Детальніше про підготовку поверхні у вкладинці «Технічна специфікація».

Тунгова олія з карнаубським воском не підходить для лікування деревини, зараженої пліснявою, грибковими захворюваннями або населеної шкідниками.