Опис Технічна специфікація Калькулятор витрати
Карнаубський віск для дерева універсальний  «Hard Wax»

Карнаубський віск пальмовий з додаванням натуральних олій.

Залишити заявку
442.00 ГРН
Палітра Олій

Форма: Натуральний віск карнаубський з добавкою спеціально обробленої лляної олії.


Краса натуральних матеріалів

Натуральний рослинний віск для дерева може бути використтаним, як самостійне декоративне покриття, яке ідеально підходить для будинків і зрубів, меблів, дверей, дерев'яних настилів з сосни, тика, дуба та інших порід деревини для внутрішніх і зовнішніх робіт. Глибоке просочення й восковий захист від бруду й води. Карнаубський віск є натуральним антисептиком для дерева та екологічно чистим засобом захисту дерева, в якому хімічні сполуки, як такі, не використовуються.

Призначення:
- Будь-які дерев'яні поверхні
- Дитячі іграшки, дитячі меблі
- Декоративні вироби з дерева
- Дерев'яні панелі
- Лазні, сауни, зруби
- Дерев'яні будинки
- Вагонка, блок-хаус.


воск для дерева - универсальный

Властивості:Тільки натуральна природна основа і компоненти. Засіб не містить розчинників, солей металу, кислотних компонентів, формальдегідів. Екологічно й біологічно безпечний. У його складі натуральний віск карнаубський, що має високу тугоплавкість, і опірність до сонячних променів. Він зберігає властивості деревини, захищає її від вологи, водночас дерево залишається паропроникним з "дихаючою" поверхнею. Карнаубський віск надає поверхні антистатичні властивості. Добре заповнює пори деревини. Підвищує міцність верхнього її шару завдяки своїм властивостям.

Особливості

Безбарвний, з легким тонуючим ефектом. Сухийй залишок 99%

Зберігає оброблену деревину від старіння, багаторазово збільшуючи час її експлуатації. Виявляє красу натуральної текстури дерева, не змінює колір поверхні. Надійно захищає деревину від пошкоджень різного роду. В поєднанні з кольоровими пігментами береже поверхню дерева від УФ випромінювання. Захищає поверхню від забруднень. Є фінішним покриттям, не вимагає додаткової обробки іншими засобами. Термін захисту поверхні карнаубським воском не менше 5 років. За багаторазової обробки верхній шар деревини полімеризується, зміцнюється й стає практично водонепроникним.