Опис Технічна специфікація Калькулятор витрати
Олія для меблів «Furniture Oil»

Олія для меблів з твердим воском

Залишити заявку
403.00 ГРН
Палітра Олій
Колірування за «Палітрою олій» ⇓ (60грн/л) входить у вказану вартість товару.

Олія для деревяних меблівДерево олією не зіпсуєш?

Дерев'яні меблі мають чудовий зовнішній вигляд і дизайн, який не потребує особливих поліпшень, до того ж саме дерево має відмінні експлуатаційні характеристики і на 100% екологічне, через його біологічне походження. Через це найкращим засобом захисту й обробки дерев'яних меблів є просте підсилення його природних переваг і забезпечення захисту від природних шкідників. Одним з таких засобів, відомих ще з давніх давен є рослинна олія.


Олія для меблів з твердим воском торгової марки Bionic-House - це екологічний засіб для захисту дерев'яних меблів який підкреслює натуральну красу дерева і покращує зносостійкість робочої поверхні.

Форма: Засіб готовий до застосування, створено на основі природних олій з додаванням бджолиного воску й домішок, які надають стійкість покриття до стирання і впливу хімічно агресивних з'єднань.


стільниця - дуб Універсальна для будь-якого дерев'яного виробу з будь-якої деревини

Призначення: Наша олія чудово підійде для будь-якого виду дерев'яних меблів: кухні, спальні, шафи, комоди, трюмо, столи, стільці, ліжка, і багато іншого, все дерев'яне, що є річчю активної експлуатації в побуті й на роботі, все що занадто красиво щоб його зафарбовувати, і все що потребує біологічного захисту не на шкоду екології й вашому здоров'ю, все це можна обробити олією для меблів Bionic-House.


Властивості:Олія для дерев'яних меблів не утворює плівкового покриття, але добре всмоктується в сухе дерево й заповнює його клітинну структуру, створюючи поглиблену поверхневу консервацію деревини. Саме це, разом з водостійкістю олії та консервуючим ефектом воску, дозволяє створити надійний тривалий захист від проникнення вологи, погіршення зовнішнього вигляду й втрати фізичних властивостей дерева. Крім того, віск зменшує коефіцієнт стирання поверхні під час її експлуатації і створює приємні тактильні відчуття. Структура покриття - безбарвна, з легким тонуючим ефектом. Сухий залишок 80%

Простота використання й чудові властивості продукту

Олія з твердим воском створює шовковисто-матове безбарвне покриття, що знижує ризик пересихання й розшарування волокон деревини та зберігає їх еластичність. Вона не перешкоджає «диханню» деревини й захищає її від намокання. Оброблена олією дерев'яна поверхня стає пило вологовідштовхувальною легко миється й очищується, з часом вона не облазить і не лущиться. Покриття також легко оновлювати. Для цього не потрібно шліфувати старий його шар, досить змити пил і бруд, дати поверхні висохнути й нанести новий шар масла. Тут немає необхідності обробляти наново всю площу цілком, тому що не лишається видимих ​​переходів накладання колишнього й нового шарів, адже надлишки суміші легко витираються звичайним ганчір'ям.

Випробуйте захист природних матеріалів та чудові естетичні якості нашої продукції!


Палітра олій