Опис Технічна специфікація Калькулятор витрати
«Terrace Tung Oil» Терасна тунгова олія

Тунгова олія для терас «Superior Protection»

Залишити заявку
389.00 ГРН
Палітра для Террас
Колірування за «Палітрою для терас» ⇓ (60грн/л) входить у вказану вартість товару.
Терасна олія цвет ТИК

Терасний суперзахист

Тунгова олія для терас забезпечує дереву ще більшу ступінь механічного захисту від стирання ніж звичайна терасна олія на лляній основі. Обробивши поверхню дерев'яної тераси нашим складом «Terrace Tung Oil» покупець, як мінімум удвічі, продовжить термін експлуатації захисного маслянного покриття. Тунгова олія є потужним антисептичним консервантом. Вона захищає дерево від фізичних, біологічних і сезонних впливів надзвичайно тривалий час. Терасна тунгова олія - це чемпіон серед олійних покритть за довговічністю. Естетичні властивості тунгової терасної олії дозволяють досягти найвищої якості зовнішнього вигляду будь-якої дерев'яної поверхні, чи то м'яких, чи то твердих порід деревини.

Терасна тунгова олія «Terrace Tung Oil» є одночасно базовим і фінішним покриттям, яким обробляють дерево до насичення знімаючи надлишки й даючи висохнути. Це найкраще покриття для тераси з натурального дерева яке легко оновлюється й не вимагає підготовчого ґрунтування. Воно проявляє текстуру дерева, надає їй твердість, злегка тонує в бурштиновий відтінок, висохнувши стає приємним на дотик.


Форма: тунгова олія з поліпшуючими добавками.


Призначення: Для захисту і декоративної обробки дерев'яних терас, платформ, сходів, містків та інших дерев'яних виробів, і поверхонь зовнішнього використання.


Перешкоджає проникненню вологи

Терасна олія цвет БЕЛЫЙ Властивості:Наявність алкидно-уретанового в'яжучого й добавок поліпшує зносостійкість, підвищує фунгіцидну дію. Тунгова олія одночасно перешкоджає змочуванню й вимиванню зовнішньої поверхні. Воно приховує подряпини й пошкодження на поверхні. Крім того, засіб містить реагенти проти цвілі й деревної синяви. Підходить для обробки раніше просочених м'яких порід деревини (сосна, ялина, кедр, модрина) і деревини з глибоким просоченням. У разі використання безбарвної олії фінішним шаром, поверх кольорового покриття на терасній дошці, збільшується термін служби покриття й захищається кольоровий пігмент від вицвітання.


Не підходить для обробки деревини, зараженої грибковими захворюваннями або населеної шкідниками.


Палітра для терас