Вогнебіозахисне просочення для дерева

Наші партнери компанія SIP-TECH більше 10 років виробляють і будують канадські будинки. За цей час компанія набула багато задоволених клієнтів і переконаних прихильників свого напрямку. У канадської технології безперечно є маса переваг, серед котрих економія енергоресурсів, еталонне енергозбереження, простота й легкість будівель, швидкість будівництва, і багато іншого, проте більшості клієнтів важливо щоб будинок, особливо житловий, був не тільки недорогим зручним та економічним в експлуатації, а й пожежобезпечним.

будівництво панельно-каркасних будинків в Україні

Пожежонебезпечні ділянки в дерев'яних будівлях

Пожежна безпека панельно-каркасних будинків часто піддається сумніву не зважаючи на те, що зовні, сіп-панель підпалити вкрай важко, бо деревина деревостружкової плити проходить багаторазову технологічну обробку на виробництві, а на будмайданчику вкривається оздоблювальними мінеральними штукатурками які не горючі самі по собі.

Зазвичай слабким місцем, що вимагає вогнезахисту, лишається покрівля, дерев'яний каркас, система міжповерхових перекриттів, покриття підлог біля нагрівальних приладів і пристроїв. Крім того в приміщеннях можуть бути присутніми каміни з відкритим вогнем, і розпечені димоходи які проходять крізь міжповерхові перекриття й покрівлю. Такі місця повинні бути ретельно ізольовані мінеральними високотемпературними системами і утеплювачами, а дерев'яні перекриття, балки й деталі оброблені протипожежними засобами, що захищають дерево від загоряння при високих температурах. Цими вогнезахисними засобами цілком можуть бути: просочення Firebio impregnation, і фарба Fireproof coating компанії Bionic-House.

Засоби протипожежної обробки

Просочення вогнезахисне Firebio impregnation

Дізнавшись про наше інноваційне просочення Firebio impregnation співробітники компанії SIP-TECH зацікавилися групою її вогнезахисної ефективності, бо для дерев'яних конструкцій підходить тільки найвища 1-а категорія. Наявність сертифіката відповідності державного зразка й демонстрація випробувань переконали наших партнерів у ефективності просочення Firebio impregnation і тепер вогнебіозахист дерев'яних конструкцій у панельно-каркасних будинків SIP-TECH - на найвищому рівні.

Вогнезахист промислової деревини

перекриття панельно-каркасних будинків

Вогнебіозахисне просочення деревини Firebio impregnation зручне для промислових потреб не тільки у виробництві панельно-каркасних будинків, а й для підготовки, збереження сухої деревини й погонажу, та складування їх тривалий час. Воно захищає дерево не тільки від вогню, а й від дереворуйнівних процесів - грибка гнилі, цвілі тощо. Просочення не впливає на геометрію, зовнішній вигляд деталей і не розїдає метал, у разі його використання в конструкціях, також воно не висолюється на поверхні.

Засоби вогнебіозахисту для будівництва

Протипожежна фарба для дереваОднак для захисту конструкцій покрівлі та будівельних дерев'яних конструкцій всередині будівлі, а також для вогнезахисту дерев'яних поверхонь поблизу електро-кабельних трас, нагрівальних приладів і димоходів, ми б радили звернути увагу на вогнезахисну фарбу інтумісцентного типу (спучувана) Fireproof coating. Вона, в разі контакту з відкритим джерелом вогню, а також у разі виникненні критично високої температури спучується й утворює твердий негорючий кожух, зберігаючи конструкції міцність і несучу здатність в екстремальних умовах. Часто такі запобіжні заходи дозволяють виграти дорогоцінний час і можливо врятувати комусь життя.

На замітку! Який би ефективний не був вогнебіозахист вашого житла варто пам'ятати про дві речі, у будь-якому будинку завжди є: 1) вогне та електронагрівальні прилади; 2) люди які часом забувають про правила пожежної безпеки. Тому саме Ваша обережність, як господаря будинку і є найефективніший протипожежний засіб! :)