Незважаючи на велику кількість дощів, дивні перепади температури і вологості, в цьому році, будівельний і садово-дачний сезон зараз в самому розпалі. Саме такі умови й потрібні для випробування на міцність будь-якого деревозахисного матеріалу. Пропонуємо свіжий, ще гарячий, огляд робіт наших партнерів вироблених абсолютно недавно в цьому році.

Почнемо з роботи наших партнерів PSG (Profi Style Group). Це гостьовий будиночок де все дерев'яне оздоблення було покрите засобами Bionic-House. Для обробки були використані Лазур Aqua Color, паркетний поліуретановий лак, панельний лак, олія для саун. Примітно те, що професіонали використовували не тільки різні комбінації кольору й захисних засобів, а й застосовували свої унікальні техніки та прийоми для досягнення різних дизайнерських ефектів.

дерев'яні гойдалки - вид ззадудерев'яні гойдалки - вид cбоку

Садові меблі можна захистити й прикрасити декількома шляхами. На цьому фото дерев'яні гойдалки покриті терасним маслом Strong. Даний захисний засіб відрізняється від звичайного террасного масла тим що висихає воно досить швидко, не залишає жирних плям на одязі, та ще й є стійким до ультрафіолетового випромінювання - тобто воно не вигоряє на сонці.

Дитячий майданчик зблизькаДитячий майданчик - вид збокуДитячий майданчик - вид здалека

Фарбувати дитячі майданчики Pastel Wood Color вже стало доброю традицією. Перевірена укривна лазур з відмінною погодо та зносостійкістю Чудово зарекомендувала себе в практичному застосуванні, а її унікальна палітра оригінальних відтінків може стати добре впізнаваною візитівкою будь-якого майстра. Втім ви можете запропонувати своє поєднання колірних відтінків і ми виготовимо їх згідно вашим вимогам ...

білі дерев'яні стільціФарби для дерева і водний лакКрита дерев'яна тераса

Досить цікаве поєднання декоративних і деревозахисних засобів застосував інший наш постійний клієнт з комплексом послуг - «Затишна садиба». Як декоративне покриття вони вибрали білу емаль, а робочі поверхні покрили кольоровою Aqua Color. Тут важливий укривний ефект. Зазвичай робочі поверхні покривають лаками, які, є, зносостійкіші ніж емалі або лазурі. Але якщо дерево обробити кольоровим лаком то покриття виявиться кольоровим але прозорим, то ж лаком тут обробляли вже фарбовану поверхню. Не повторюйте цей трюк не будучи впевненими в сумісності вибраних деревозахистних засобів, такі прийоми можуть застосовувати люди з великим досвідом і професіоналізмом.

Тераса біля басейнаТерасна олія STRONG білого кольору

І звичайно ж, не можна залишити без уваги і уїк-енд на природі з басейном. Басейн зазвичай облаштовують терасою навколо нього, адже це зона відпочинку. Якщо тераса зроблена з натурального дерева то кращого засобу ніж терасна олія не знайти. Це найшвидший, ефективний і недорогий спосіб оновити захист дерева і освіжити його колір.

Деревянные столикиДерев'яні столи різної формидемонстрація блису олії для дерев'яних меблів

Олія для меблів є також одним з найпопулярніших продуктів нашого виробництва. Креативні майстерні, кафе, й власники меблів з натурального дерева, по достоїнству оцінили властивості олії для меблів. Цей екологічний, натуральний і красивий захисний і декоративний засіб який легко обслуговується, миється, й оновлюється.

Якщо вам припала до душі наша добірка і ви підбираєте собі якісний деревозахисний засіб - то ви зараз прямо на сайті його виробника. Все що потрібно це подзвонити нам і обрати те що потрібно, а вибір засобів тут великий