Готова дерев'яна тераса біля басейну

Терасна олія Bionic-House протягом декількох років є одним з найбільш затребуваних продуктів нашого каталогу. Секрет її популярності не тільки в доступній ціні, але й в постійній роботі над поліпшенням її властивостей. Результатом останньої модернізації рецепта став склад, який отримав назву Терасна Олія Strong Protection.

Що змінилося в результаті поліпшення?

- По-перше він отримав стійкість до ультрафіолету, й тепер покриття на багато краще захищене від вицвітання.

- По-друге поверхня, вкрита терасною олією Bionic-House стала більш стійкою до механічного стирання, тобто у неї підвищена зносостійкість.

- По-третє палітра колірних відтінків отримала соковиті й яскраві кольори, які підходять для широкого спектру дизайнерських рішень, від класичних природних відтінків дерева до ультрасучасних течій Хай-Тека. Найбільш яскраві приклади ми представили в відео.

Олія для терас і не тільки…

Проте, незважаючи на великий асортимент деревозахистних покриттів на масляній основі, саме террасна олія нашого виробництва має дуже вдале поєднання ціни й якості, завдяки яким багато професіоналів почали використовувати її для обробки інших виробів, де таке застосування цілком виправдане ступенем захисту й ціною.

терасною олією обробили кухонний стіл і стільці

Так один з наших клієнтів обробив терасною олією Bionic-House садові меблі. Дивлячись на ці фото, ми відзначаємо надзвичайно високий рівень робіт. Такий комплект не погано виглядав би в інтер'єрі будь-якої сучасної кухні, чи то в квартирі чи то в будинку!

Кухонний набір меблів стіл і 4 стільці

Звичайно, головна функція терасної олії - це захист дерева в різноманітних кліматичних умовах, наприклад, під палючим сонцем або під проливним дощем Отже, якщо хтось планує експлуатувати дерев'яні вироби під відкритим небом або зовні приміщення, використання терасної олії для обробки різного призначення цілком доречно, особливо з огляду на високий ступінь зносостійкості властивий цьому засобу.

Тож якщо хтось вибирає олію для тераси з натурального дерева, або хоче нею покрити інший дерев'яний виріб та оздоблення зовнішнього застосування, террасна олія Strong Protection, виробництва Bionic-House, буде відмінним вибором. Якщо є питання або бажання замовити терасну олію зверніть увагу на контактний телефон на цій сторінці.