Захист від води й цвілі - терасна тунгова олія

… А що буде, якщо терасну олію зробити не на лляній а на тунговій олії?
—Вийде новий продукт в нашому каталозі. Це новий захисно-декоративний засіб для обробки дерева - тунгова терасна олія.

Зазвичай терасна олія виготовляється на основі лляної олії. Через те, що це практичний недорогий засіб, який відмінно захищає дерев'яну терасу від погодних та сезонних несприятливих умов - він користується великою популярністю. Звичайною терасною олією обробляють невеликі тераси, дачні й садові меблі, та й взагалі, будь-який дерев'яний виріб, який експлуатують під відкритим небом.

Однак під час експлуатації тераси в людному місці, де поверхня дерева терпить сильне навантаження, наприклад кафе, літні концертні майданчики, торгові, презентаційні, анімаційні стенди та інсталяції, там обробка звичайною терасною олією виявляється недовговічним, бо покриття швидко стирається.

Вдаватися до захисту лаком або фарбою не завжди зручно. Велика кількість лаків та фарб мають сильний запах який вивітрюється не дуже швидко, тож їсти або дивитися концерт, вдихаючи леткі органічні сполуки - ніхто не захоче доки він не вивітриться.

Екологічні лакофарбові засоби без запаху коштують не дешево, й обробляти великий об'єм площі ними не вигідно.

Тунговое террасное масло 2,8лУ таких випадках дуже вдалим було б застосування терасної олії з поліпшеною стійкістю до стирання, а ще краще, щоб воно було стійке до дії сонячного ультрафіолету. Саме таким засобом і стала тунгова терасна олія.

По-перше, тунгова терасна олія краще від звичайної тим, що замість лляної олії взята тунгова. Вона набагато зносостійкіша коли висихає.

По-друге, звичайна тунгова олія не посилена захистом від вигорання, протигрибковими антисептиками, й уретан-алкідними поліпшуючими добавками (зовсім трішки), щоб терасна олія прослужила під ногами досить довго. Таким чином термін експлуатації тераси покритої тунговою терасною олією «Terrace Tung Oil» Bionic-House значно подовжується.

Звичайно ж, тунгова терасна олія трохи дорожче звичайної, проте вона все ж має доступну ціну, й всі переваги деревозахисних просоченнь, як то швидку можливість подальшої експлуатації поверхонь і просте легке оновлення, і має до того ж ще й подвоєний термін служби в подальшому.