Декоративна штукатурка - КороїдАсортимент продукції нашої компанії продовжує розширюватися. З вересня 2020р наші клієнти можуть придбати декоративно-оздоблювальну штукатурну суміш для зовнішніх і внутрішніх робіт «короїд» виробництва Bionic-House.

Недавно каталог Bionic House презентував Відвідувачам цілий розділ латексно-акрилових фарб для будівництва та ремонтів де пропонувалася лінійка інтер'єрних і фасадних фарб. Це був сміливий крок для нашої компанії, адже ринок наповнений досить великим списком іменитих зарубіжних і спільних брендів що пропонують схожу продукцію в мережі будівельних гіпермаркетів. Однак покупці досить швидко оцінили високі експлуатаційні характеристики наших фарб і вони стали популярними.

Також багато хто з покупців стали цікавитися супутніми будівельними сумішами та засобами, в купі з якими часто запитували про класичну фінішну штукатурку «короїд». Щоб наші клієнти не турбувалися про сумісність різних лакофарбових покриттів, а могли купити систему обробки в межах одного виробника ми й надалі плануємо розширювати асортимент продукції оздоблення для будівництва та ремонтів.

Видів декоративної штукатурки буде кілька!

Декоративна штукатурка - камінцеваЯкщо вже торкнулися декоративних штукатурних сумішей, то одним «короїдом» наш асортимент не обмежиться. Адже «короїд» це лише декоративний ефект, який має різний розмір зерна 2-3мм. Крім нього вже сьогодні пропонується й «камінцева» декоративна штукатурка що має схожу основу, відмінною рисою якої є не тільки гідрофобність, морозо й світлостійкість, як у короїда, а й стійкість до механічних, і навіть ударних навантажень.

Запрошуємо ознайомитися з нашими новими продуктами в новому розділі й скористатися відмінним поєднанням високої якості й невисокою ціною наших захисно-декоративних фасадно-інтер'єрних оздоблювальних сумішей.