вольєр для південноамериканських носух

У харківському зоопарку відкрили нові вольєри з південноамериканськими носухами. Щоб новим мешканцям було затишно, й оточення дозволяло відчувати тваринам себе як вдома, на відносно невеликій території, їм влаштували справжній дерев'яний комплекс споруд в три яруси.

Носухи близькі родичі єнотів, вони дуже енергійні й рухливі, прекрасно лазять по деревах, вони всеїдні як єноти, але на відміну від останніх, активні більше днем, хоча їх спосіб життя в природі майже цілодобовий.

Як було згадано носухи населяють зазвичай тропічні ліси обох Америк, харчуються різноманітно, але, якщо є вибір - віддають перевагу м'ясу. Щоб створити таким непосидам як носухи комфортні умови проживання знадобилася справжня майстерність і купа ідей, щоб в двох залах по 25м2 створити ідеальні умови для здорового розвитку та випліскування величезної кількості енергії, якою володіють ці тварини.

носуха досліджує нові місця проживання

Оскільки носухи соціальні створіння й живуть зграями (самки й дитинчата), їм організували на другому ярусі затишні будиночки для житла й безпечного навчання дитинчат. Для самців і дорослішого потомства є де розгулятися, лазити по третьому й першому ярусах, граючи в хованки й навздогін.

будиночки для потомства носухи розташовані на другому рівні вольєра

Весь вольєр наповнений дерев'яними виробами й будівлями, а з огляду на темперамент мешканців - експлуатація цього обладнання буде дуже активною. Щоб при нагоді мати можливість швидко оновити покриття пошкоджених ділянок, і не демонтувати обладнання, для його обробки, було вибрано тунгову олію з карнаубським воском. Це натуральне покриття для захисту дерев'яних виробів, та ще й походження компонентів якого, з того ж регіону світу що й самі тварини. Тому ми розуміємо, що вибір деревозахисного матеріалу для вольєрів носух, так само практичний, як і не випадковий.

Тунгова олія з карнаубським воском для захисту й покриття дерев'яних виробів та оздоблення

Тунгова олія з карнаубським воском важкоплавке, тверде покриття, екологічно безпечне для застосування всередині будь-яких житлових приміщень. Воно добре підходить для захисту дерев'яних меблів та інших декоративних виробів. Маючи чудовий зовнішній вигляд і експлуатаційні якості, воно буде довго служити господарям і радувати око захищаючи будь-який дерев'яний виріб або поверхню як від механічних, так і біологічних пошкоджень.