У пошуках ідеального рецепта масляного просочення для дерева наша компанія взяла за основу традиційні методи обробки деревини на основі рослинних олій покращуючи їх новими функціональними добавками, що не впливають на екологічні показники конкретного захисного засобу. Водночас компанія Bionic-House створювала рецепти олійних просочень беручи до уваги запити професійних майстрів по дереву. Ті рецепти які отримали визнання й стали популярними, маючи попит серед професійних майстерень і креативних приватних майстрів по дереву, вони й увійшли в асортимент нашого каталогу в розділ Деревозахисні олії.

Як можна бачити асортимент масляних просочень вийшов досить великим, в ньому 12 товарів і їх перелік буде збільшуватися. Навіщо їх стільки?

Справа в тому, що спочатку, споживчий інтерес охоплював відразу три напрямки:

  1. Деяких цікавив недорогий повністю натуральний традиційний продукт відомий багатьом здавна. Наприклад, лляне масло, воскова олія, або тунгова олія ...
  2. «Обізнаний» споживач, шукав модифіковані рецепти з поліпшуючими компонентами. Наприклад, потрібна була воскова олія з карнаубським воском замість бджолиного або воскова олія на тунговій олії
  3. Деяким потрібно чітке цільове визначення деревозахиснго просочення. Наприклад, терасна олія, олія для підлоги, для меблів, для сауни, для зовнішніх робіт і т. п. Бо в позначених умовах експлуатації є конкретні вимоги, наприклад, стійкість до ультрафіолету, до механічних навантажень, до хімічних і біологічно активних речовин (вино , кава, креми та мазі для тіла або рук, миючі засоби, і ін.).

Особливістю каталогу компанії Bionic-House є те, що його формують самі клієнти. Саме цей факт і пояснює затребуваність кожного засобу, від фарб і лаків до антисептичних просочень. Клієнт нашої компанії знаходить в нашому асортименті те що йому потрібно, й він може бути впевнений в якості, якщо чогось у нас поки немає, але ідея отримання продукту перспективна і до неї спостерігається інтерес в професійній спільноті, то в самому недалекому майбутньому цей деревозахисний засіб з'явиться у нас в продажу!

На цьому відео майстер покриває восковою олією кухонні речі, що контактують з їжею.Традиційна воскова олія — для такої цілі просто ідеальний варіант. Вона і виглядає гарно й дерево захищає, й здоров'ю, при контакті з їжею ніяк не зашкодить. До того ж коштує вона вельми недорого!

А в даному випадку олією вкривається меблева панель. (Furniture Oil Bionic-House) Меблі з натурального дерева часто протираються, й миються та терплять механічне навантаження й вплив хімічних речовин. Спирт, косметика, миючі засоби, засоби з догляду за меблями - це щоденне випробування на міцність будь-якого деревозахисного засобу для внутрішніх робіт. тут необхідна олія для меблів, зовнішній вигляд якої і демонструють ці фото й відео.

Звичайно, вартість олійного просочення для дерева залежить від кількості і якості модифікуючих добавок. Масло для підлоги, масло для меблів коштує дорожче традиційних просочень, бо отримує додаткову механічну і хімічну стійкість, а інноваційні екологічно очищені добавки коштують дорого. Цим і пояснюється ціна різних продуктів в каталозі. Чим оснащеніше й функціональніше олійне просочення, тим воно дорожче.

Тож якщо ви шукаєте якісне масляне просочення для дерева, для будь-чого, або вам потрібні певні властивості масляного покриття - телефонуйте нам, у нас точно є те, що вам потрібно!

Олійне просочення Bionic-House