Зовнішнє оздоблення дерев'яного зрубу

Не любите зруби? Так ви їх просто готувати не вмієте :))

А чи знаєте ви що: Мода на зруби або дерев'яні будинки, останнім часом, стала причиною безлічі незадоволених господарів, які постійно скаржаться на протяги й холод в «диво, еко, дерев'яному будинку».

Приваблива ціна на будинки з оциліндрованої колоди сприяла активному будівництву за даною технологією безлічі будинків і досить швидко такі споруди разом з ділянками стали також недорого продаватися на вторинному ринку.

Неготовий зруб може виглядати майже як готовий

Причина проста, красиве зображення підкупає, ми хочемо собі «милий будиночок» щоб пожити в дерев'яному екологічному оточенні, теплому, енергозберігаючому, адже: «... в дерев'яному будинку тепло, та затишно...» - так кажуть, і коштує він не дорого. Ось , ми вже телефонуємо компаніям, що пропонують будівництво або продаж дерев'яних будинків, й звичайно ж, ми виберемо найвигіднішу (найнижчу) ціну, яку тільки знайдемо на ринку!

Після закінчення будівництва, дерев'яний будинок дає усадку, й сохне. З'являються тріщини в колодах і щілини в кутах та між вінцями, вас попереджали що це неминуче й це нормальний процес... Біда в тому, що при укладанні договору на будівництво або придбання зрубу, не всіх попереджають що провести ущільнення, конопатку, герметизацію й обробку дерев'яних стін надалі, буде обовїязково. Не говорять про це щоб не налякати клієнта ціною оздоблювальних робіт і не зірвати угоду.

Після етапу будівництва багато будівельних компаній готові сумлінно продовжувати роботу з герметизації й обробки, але коли клієнту показують вартість робіт, щоб отримати теплий законопачений готовий зруб, то не кожен хоче доводити справу до кінця - і деякі господарі, просто пофарбувавши дерев'яний фасад, а не провівши повний комплекс оздоблювальних робіт, продають свого красеня як «готового до вселення будинка», таким чином переклавши додаткові витрати на плечі нового господаря.

Шкода, адже успіх був зовсім недалеко! Просто обробку дерев'яного будинку, як будь-якого іншого, потрібно завершувати! Він прекрасний, витончений, красивий, а головне, енергоеффективний і затишний, якщо все зробити не тільки правильно але й докінця! І справжні майстри по дереву знають, як це зробити й пропонують свої послуги людям, які мають або купують зруби, що потребують ущільненя або реставрації.

Як виглядає по справжньому готовий зруб?

Готовий дерев'яний зруб
Секрет теплого зрубу простий - треба довести справу до кінця, й провести необхідні роботи. І ваш будиночок віддячить своїх господарів теплом і затишком, якого від нього очікують.

На фото, наш партнер, майстерня «Хата з дерева», та її керівник Михайло Стріпачук, демонструють свій рівень робіт по фасаду зруба, використовуючи захисне декоративне покриття Fasad lasur на масляній органічній основі торгової марки Біонік Хаус. Будинок якісно ущільнений і герметизирований. Тому він, не тільки красивий, але й енергоефективний. Герметизовані торці колод, стики, щілини й проведена зовнішня обробка, надовго забезпечить захист від вологи, морозів, спеки та ультрафіолетового випромінення. Господареві не треба проводити реставраційні та ущільнювальні роботи регулярно, досить підтримувати фасад в чистому стані та періодично (приблизно раз на 7-10 років) оновлювати його деревозахисне покриття.

Ось і весь секрет, не варто боятися зрубів, просто низька ціна зрубу говорить про комплекс робіт які не включили в його кошторис, отже комусь доведеться їх робити, готуючии будинок до новосілля щоб «... Жили вони (новосели) довго й щасливо».

А компанія Bionic-House готує нові цікаві публікації й фото звіти з застосуванням своїх засобів захисту, не пропустіть, стежте за новинами!