Дерев'яний Готель в карпатах

Ті, хто побував високо в горах на своїй шкурі відчув якими різкими можуть бути там зміни кліматичних умов. Яка б пора року не панувала у горах - температура повітря має сильні коливання (добова амплітуда часто досягає 20-25°C), вологості, тиску, а через менший шар атмосфери активність сонячного ультрафіолету тут в кілька разів сильніше ніж в інших регіонах, що перебувають ближче до рівня моря. Однак, саме ці обставини сприяють влаштуванню в горах туристичних зон, гірськолижних баз, оздоровчих комплексів, готелів.

Дерев'яний готель - зруб, вид знизу

Одне з таких місць в Закарпатській області розташувалося на горі Касія в селі Вишка. Тут організували затишний готель сімейного відпочинку з романтичною назвою «Монблан» на честь гірського масиву над озером Леман в Альпах.

Готель має дерев'яний фасад, який з часом вигорів, і компанії Bionic-House випала нагода запропонувати свої деревозахисні матеріали, адже це гарна нагода випробувати нашу продукцію на міцність в «бойових» гірських умовах.

Свіжопофарбовані дерев'яний фасад готелю

Зовнішнім деревозахисним покриттям вибрали Facade Lasur TM Bionic-House на органічній основі з лляною олією. Хазяйвам сподобався колір АртГрей з класичної палітри нашої компанії. Він укривнийй, майже не прозорий і відмінно витримує вплив ультрафіолетового випромінювання. Індивідуальність та витонченість фасаду надають герметизовані пофарбовані в білий колір торці колод по кутовим з'єднанням та перерубам. АртГрей - це темно-сірий відтінок з блакитним відливом. З білими декоративними елементами й забіленими торцями колод він створює дуже гарне поєднання й привертає увагу подорожуючих туристів. Готель Монблан також є частиною розважального комплексу куди входить і канатна дорога для лижної траси в зимовий період, а влітку тут можна зібрати щедрий урожай дарів природи.

Величезні їстівні гриби в карпатах не рідкість

Господарі дуже гостинні і добрі, отже, якщо будете в тих краях недалеко - завітайте в це незабутнє, напрочуд гарне місце, вам будуть надзвичайно раді в будь-яку пору року.