Олія по дереву в інтер'єрі

Олія по дереву для внутрішніх робіт HardWax Oil давно має попит у наших постійних клієнтів. У нього відмінна зносостійкість, і вона добре захищає деревину від зараження пліснявою та грибком. Її цільове застосування - це поверхні з високим експлуатаційним навантаженням, дерев'яні підлоги, кухонні стільниці, дверні отвори та багато іншого.

Кольори Горіх та Палісандр олія для дерева

Але нічого не заважає використовувати олію як інтер'єрне покриття, адже її можна тонувати у різні кольори. У такому випадку всі дерев'яні поверхні та панелі, оброблені HardWax Oil, будуть стійкі до багаторазового миття та протирання, без ризику пошкодити покриття та колір.

Інтер'єр сауни в дереві

Для формування стилю інтер'єрів дуже важливою особливістю є підбір вдалих поєднань кольорів. Добре продумане оформлення значно посилює відчуття затишку та естетики внутрішнього простору.

Переглядаючи різні фото або дизайн-проекти, іноді або хочеться відвідати те місце або перегорнути сторінку якомога швидше. Тому навіть маючи безліч гарних художніх інструментів та прийомів буває непросто досягти їх гармонії в інтер'єрі, але справжня майстерність полягає в умінні навіть простими речами досягти дивовижної гармонії простору, деталей та відтінків.

Інтер'єри у дереві

Саме цю майстерність і бачимо ми на фото залишених одним з наших клієнтів у гугл-відгуках про нашу компанію. Ці фото настільки надихнули нас, що ми не могли не продемонструвати їх і на нашому сайті, адже це жива історія застосування нашої продукції, і доказ на що здатні прості природні екологічні засоби в умілих руках.

Увага! Натуральна лляна олія в чистому природному вигляді, навіть без єдиної функціональної добавки, має своєрідний запах, який деяким може здатися неприємним, тому після обробки дерева HardWax Oil потрібно періодичне провітрювання приміщення до повного висихання і полімеризації покриття. Через деякий час запах слабшає та вивітрюється.