Колір Pantone-2022

9 грудня 2021 р., компанія PANTONE, що відома своєю системою дотримання кольорів (PMS), та є постачальником професійних дизайнерських та цифрових рішень у сфері графічного дизайну, друку, одягу, від розробки концепції до виробництва, оголосив вибір Кольору 2022 року. Їм став PANTONE 17-3938 Very Peri

Вперше за багато років, для вибору кольору року, компанія не використала свою готову колірну палітру, а створила практично новий кольоровий відтінок, зосереджуючи увагу суспільства на відтворенні фактичної динаміки сучасного світу, відзеркалюючи його постійну мінливість та бажання змін.

PANTONE вітають творчий дух і сміливу цікавість нинішнього покоління (їх символізують нотки пурпурно-фіолетового відтінку), на основі «позитивних якостей» (які PANTONE вбачають у глибинному синьому кольорі).


На тлі: - «…розширення можливостей цифрового дизайну та зростання творчої спільноти у цифровому просторі, новий фіолетово-червоний відтінок демонструє життєлюбний радісний настрій та динамічну присутність, яка заохочує сміливу творчість та самовираження»
- відзначили у PANTONE.

Звичайно поціновувачі символізму у світі моди та графічного дизайну гідно оцінять новий колір «…що відображає глобальні інновації та перетворення», а також зусилля світового авторитету в галузі колірних рішень дати новий простір для вираження та дії у творчості. Насправді ж багатство колірних відтінків – це не тільки можливість висловити емоції й задати настрій, а ще й не аби який інструмент появи нових цікавих ідей та втілень.