З 1 квітня компанія Bionic-House змушена підняти ціну на весь асортимент нашої продукції. Яка причина підвищення? Чи можна уникнути підвищення цін на нашу лакофарбову продукцію? На скільки ціна на деревозахисні засоби стане вищою, про це далі...

Про причину зростання цін

Вже понад місяць Україна чинить героїчний опір російським окупантам, стримуючи повномасштабне військове вторгнення у нерівних боях. На щастя, у держави-агресора не виявилося достатньо сил і військової могутності, щоб розв'язати бої на всій території України, проте ракетних та літакових бомбардуваннь зазнають абсолютно всі області нашої країни.

Тому всюди ускладнена логістика та доставка всього що потребує перевезень, від речей першої необхідності до обладнання та компонентів, що є основою якогось виробництва та його специфічної діяльності. Також ускладнені умови торгівлі. Наприклад терміни доставки розтягуються, а ціна доставки зростає пропорційно ціні пального.

Український уряд ухвалив багато гарних законів, які дозволяють у воєнний час зберегти працездатність приватних підприємств та бізнеса, та забезпечити зарплати їхнім працівникам у тих регіонах, де воєнні дії не відбуваються. Це ефективно знижує удар по внутрішній економіці країни, завданий війною, але, на жаль, не компенсує його повністю.

Як це стосується компанії Bionic-House

Деревозахисні засоби нашої компанії створюються із якісних, екологічно очищених компонентів. Багато з цих компонентів та функціональних добавок виробляють, на наше замовлення, провідні європейські бренди. Ринкова ціна готового продукту завжди залежить від цін на сировину, компоненти та транспортні витрати. Підвищуються вони - підвищується й ціна нашої продукції.

За попередньою оцінкою ціни на лакофарбову продукцію Bionic-House зростуть у середньому на 10%.

Підвищення цін на деревозахисні засоби на 10% в умовах воєнного стану є для нас мірою вимушеною. Альтернативою підвищення цін могло б стати заміщення більш дорогих та якісних компонентів — дешевшими. Внаслідок цього знизити ціну значно все одно не вийшло б, а постійні клієнти, які оцінили європейську якість нашої продукції, залишилися б розчаровані. Такий ризик для нас не допустимий! Компанія Bionic-House намагається зберегти найкращі рецепти деревозахисних засобів, що так полюбилися нашим клієнтам та партнерам, використовуючи тільки якісні та екологічні компоненти, тому що головним принципом нашої компанії залишається забезпечення найвищої якості деревозахисних засобів за найприйнятнішу ціну.